2410
2553
عنوان

خواب نوزاد چهار ماهه

1484 بازدید | 8 پست

چند روز پیش اومدم اینجا که نوزاد من به خاطر نفخ شکم مدام در حال گریست و من خیلی کلافه بودم اما جالب اینجاست دو سه روزه دخترم وارد چهار ماهگی شده و کلا سیستمش تغییر کرده خیلی آروم شده نهایتا یک ساعت و نیم بیدار باشه باید بعدش یک ساعت بخوابه...

حالا من بازم نگرانم که  نرمال؟ 

نوزاد میتونه بعد یکی دو ساعت بیداری یک ساعت بخوابه ؟ صبح تا شب اینجوریه شبا هم تا صبح راحت میخوابه

اره بابا هیچیش نیس میخای دعا کنم برگرده ورژن قبلیش😂😂😂

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم این طوری الان شش ماهشه حدود دوساعت بیداره بعدش نیم ساعت تا دوساعت می‌خوابه بستگی به شرایط خونه داره اگه اروم باشه زیاد می‌خوابه واز شب تا حدودای ظهرم میخوابه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2720
دختر منم این طوری الان شش ماهشه حدود دوساعت بیداره بعدش نیم ساعت تا دوساعت می‌خوابه بستگی به شرایط خ ...

پس از نظر سلامتی مشکلی نداره چون وقتی بیداره سرحاله بازی میکنه شیر میخوره در حد یه نوزاد گریه و بهونه گیری هم داره

پس از نظر سلامتی مشکلی نداره چون وقتی بیداره سرحاله بازی میکنه شیر میخوره در حد یه نوزاد گریه و بهون ...

نه عزیزم طبیعیه نگران نباش دختر من از اول همینطور بود ماشاالله خیلی هم سرحال و پر انرژیه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2714