2733
2734

سلام دوستانم😘 پسر من 5سالو نیمشه

اتاق خوابش جداست ولی هرشب که میخوابه نزدیکای صبح میاد توی اتاق ما

بنظرتون چکارباید کنم که عادت کنه بمونه اتاق خودش؟؟؟ 

برای اون دسته عزیزانی که کنجکاون.... بخداااا عکس پروفایلم خودم نیستم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

پسر من دوسالشه جداش نکردم به نظرتون کی خوبه جدا بخوابه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

به جای اینکه بیاریدش تو اتاق خودتون یکیتون برید پیشش تا خوابش ببره تو اتاقش بعد بیاید اتاق خودتون

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2738
به جای اینکه بیاریدش تو اتاق خودتون یکیتون برید پیشش تا خوابش ببره تو اتاقش بعد بیاید اتاق خودتون

اخه سخته رخت خواب اونجا نیس واسمون 

بعدم ادم خابش میاد .

برای اون دسته عزیزانی که کنجکاون.... بخداااا عکس پروفایلم خودم نیستم 
پسر من دو سالشه رو تختش نمیخوابه ب نظرتون امیدی هست بعدا بخوابه ...چیکارش کنم الکی تخت گذاشتم جامونم ...

دختر من یکسال و دوماهشه،بعداز یک‌سالگی دیگه گذاشتمش تو تختش،البته ماهم تو اتاقش میخوابیم،چون تا صبح چندبار بلند میشه شیر میخوره

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2706