1507
1411
عنوان

شما باشید میرید خونش?

354 بازدید | 18 پست

خواهر شوهرم عید رفتیم نیومد;بعدشم شوهرم دوبار با زور مارو برد خونش;ولی اون هنوز نیومده خونمون!الان دوباره داشت میرفت;گفت بریم اونجا;گفتم نمیام;یعنی چی من هی خودمو کوچیک کنم برم اون نیاد!بی ادب وقتی هم باشوهرم تلفنی صحبت میکنه اول حال دخترمو میپرسه;یعنی اسمشو میگه;بعدش میگه بچه ها چطورن?!لال میشه انگار اسم منو بگه!بچه ها یعنی چی ?!

کاش اجازه بدید  دعوتتون کنن  بعد برید دیدن شون 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

1436

بنظر من برادر باید حال خواهرشو بگیره در هر شرایطی این نظر منه چون خواهر شوهرم یکساله نیومده خونمون ولی من به شوهرم همیشه میگم سر بزن به خواهرت حتی شده درحد ۵دقیقه

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا به سلامت بدنیا اومدن نی نیم لطفا یه صلوات بفرستین.

همینطوری بی دلیل این رفتارارو داره؟؟؟!! 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
1485
بنظر من برادر باید حال خواهرشو بگیره در هر شرایطی این نظر منه چون خواهر شوهرم یکساله نیومده خونمون و ...

خب خواهرم باید یه ذره معرفت داشته باشه و سراغ برادرشو بگیره و بهش سر بزنه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلیلِ خوشبختیم: 💙پسرم💙  نفسم: 💙پسرم💙 عمرم: 💙پسرم💙 وجودم: 💙پسرم💙 قلبم: 💙پسرم💙 تموم زندگیم: 💙پسرم💙 باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم💙 👶  تیکر تولد داداشِ گل‌پسرم😍👶 خدایا شکرت بابت دوتا دسته گل زیبایی که بهم هدیه دادی💙
خب خواهرم باید یه ذره معرفت داشته باشه و سراغ برادرشو بگیره و بهش سر بزنه

درست ولی من ازشرایط داخل خونه ی اونا اطلاع ندارم شاید با شوهرش مشکل داره یا شرایطش جور نیست مرد در هر شرایطی میتونه بره ببینه ولی زن که تنهایی نمیتونه بیاد برادرشوببینه این نظر منه باز هرکسی یه نظری داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
درسته عزيزم ولي همسر ايشون اينارو به زور برده اونجا خوب

درسته ولی بنظر من دنیا اینقدری ارزش نداره که بخوابم بخاطرش اینقدر حرص الکی بزنیم هرچقدر آدم آسون بگیره همونقدرآرامشش بیشتره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نرو

من عید امسال نرفتم خونه خواهر شوهر چون بهمن ماه سقط داشتم حتی بهش زنگ زدم گفتم حالم خیلی بده روحیم خراب شده، بعد اون یه زنگ نزد بهم حالمو بپرسه

واسه همین مام عید نرفتیم اونم نیومد فدا سرم

دیگه برام ارزشی نداره