2726
عنوان

كيا بيبي چكشون زود مثبت شد؟؟

5703 بازدید | 14 پست

جنسيت ني ني خوشگلتون چي بود؟؟ 

من سه روز به پريودم مونده بي بي چكم مثبت شد، الانم  هفته نهمم و تهواع دارم و خستگي و تپش قلب و ميل به لواشك و آآآآب خنك فقط.

به نظرتون بچه من چيه؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چند روز پیش یه مقاله خوندم که یه کیت هایی ساختن که تو هفته 7 نشون میده جنسیت چیه.

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
 كترم گفت وقتي زود نشون ميده يعني دختره چون هورمونا زود بالا ميره. خداكنه🙏🙏

گلم منظور همون عدد بتاست

که بالاشه دختره و پایین باشه پسر

درنتیجه هرچی بتابالاترباشه بی بی چک زودترم نشون میده

من سه چهارروز قبل موعدم مثبت شد بی بی چک یه روز قبل موعدم بتا دادم۱۸۹بود.زیاد نبود اما بی بی نشون داد

علائمت چي بود عزيزم؟؟

سر پسر علائمم...تهوع نداشتم...تنبلی رو ب اوج رسونده بودم...عاشق شیرینی بودم و بچه سمت راستم بود

سر دخترم....ویار ب بو داشتم...تنبلی اصلا نداشتم....عاشق ترشی و شوری بودم....بچه سمت چپم بود...

پسره

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706