2737
2739
عنوان

خورشت کرفس

99 بازدید | 11 پست

سلام خانوما...شب مهمون دارم رفتم کرفس بخرم چندتاجاسرزدم نبود..شوهرم خرد شده شو خریده آورده نگاه کردم دیدم خیلی خرد کردن درحد سوپ

منظورم اینه ساقه هاش که باید اندازه بندانگشت باشه نیست وهمش باهم خرد شده.. .

به نظرتون بپزم چطورمیشه؟شبیه قورمه سبزی نشه؟

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
خیلی بد میشه

واقعا؟؟؟

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خوب میرفتی زود خودت میگرفتی خرد میکردی گلم کاری نداره کاش نزدیکم بودی الان بهت میرسوندم

چندتا سبزی فروشی رفتم نداشتن بچه کوچیک دارم سخت بود واسم جای دورتربرم

بزارین ببینم میشه عکسشوبفرستم؟