2733
2734
عنوان

دعا کنید مامانم خوب شه

74 بازدید | 6 پست

😞 از بس سرفه کرد شب نتونست بخابه تا صب نشسته بود

الانم نمیتونم رو پاش وایسه

دعا کنید خوب بشه

😔😔😔 منم امشب پیشش نیستم دارم دیونه میشم

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

انشاالله به حق فاطمه زهرا بی بی دو عالم هیچ مادری مریض نشه ،،،،انشاالله بهتر بشه ببرش دکتر 

خدایا به داده و نداده هایت شکر....خدایا دامان تمام مادران را سبز بگرد الهی امین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشاالله به حق فاطمه زهرا بی بی دو عالم هیچ مادری مریض نشه ،،،،انشاالله بهتر بشه ببرش دکتر 

دکتر رفتیم فایده نداشت

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓
انشاالله زودتر خوب بشن برایه سلامتیشون صلوات میفرستم چرا تو این شرایط پیششون نیستی

دیشب حالش خوب بود نامزدن پیام دادم گفتم بیا دنبالم