2733
2734
عنوان

۱۴۰۰ نی نی

347 بازدید | 36 پست

دوست دارم سال ۱۴۰۰ نی نی بیارم از سمتی هم سال ۹۵ عروسی کردم و اون موقع میشه ۳۴ سالم دیر نیست؟😞

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر  فقط به خاطر رندی سال تولده نه الان بیار 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2731

من.نمیفهمم پارسالم کلی از مادرای ما بچه هاشون نارس بودن اصرار داشتن توی 7..7 ..97 به دنیا بیان بچه هاشون 

یکی نبود بگ عزیزم مهم عقل بچته کامل نیس چیکار به تاریخ تولدش داری ....

عزیزم دوسال دیگ دیر نیس عیبی ندارهاتفاقا روانشناسا میگن مادرایی ک بالای 30 سال بچه میارن عمر بیشتری میکنن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

خب چکاریه همین الان هم دیر شده هرچی جوون تر باشی بهتره 

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
2738
2706