2726

یعنی دیگه مثل قبل نمیشم ؟نمیدونم چرا اینجوری شدم همیشه زودمیبخشیدمش اما تینکارش از ذهنم‌پاک نمیشه (شوهرم تو اینستا یه زن خراب رو لایک کرده بود یه زن که زیر عکسش شماره تماس برا هماهنگی سک س حضوری گذاشته بود لایک کرده بود  کلی دعوامون شد گفتم طلاق میگیرم و این حرفا ،اخرش اشتی کردیم خانومایی که تاپیک قبلمو خوندن میدونن جریانو)اشتی کردیم همش بهش محبت میکنه همش قربون صدقه میره همش زنگ و پیام ،اما من مثل سنگ شدم دیگه باورش ندارم ،دیگه حتی نمیتونم به رابطه باهاش فکر کنم ،بنظرتون چکار کنم یعنی زندگیم دیگه درست نمیشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گفتم حالا چیکار کرده

کم کاری کرده از نظر شما؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728

یادت میره اگ دوسش داشته باشی

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
همش با خودم میگم حتما اونجا داره با یه زن دیگه پیام بازی میکنه همش میگم حتما به زنهای دیکه نظر داره& ...

خوب داشته باشه مردا تا بچهاشون بزرگ نشنو خودشون عاقل ترنشن همینن بعد خوب میشه اگ دوسش داری شکاک نباش ک دیوونه میشی ب جاش محبت کن

بیخیال بابا مرد کلا زاتش اونه شاید هیچ منظوری نداشته ولی کلاناخوداگاه جذب اینجور زنامیشن شاید فقط لایکش کردو منظوره دیگه ای نداشته

خب مثلا شوهره من توخیابون تاناکجااباد  زنای خرابو نگامیکنه من بهش تشرمیام ولی خب نخوردتشون که 

ایششششش😒                                      

حالا یه عکسو لایک کرده شاید دستش خورده

من خودم تاحالا چندین بار دستم خورده چیزای نامربوطو لایک کردم درصورتی که از رو کنجکاوی وقت میخواستم نگاه کنم

اما شوهرم چیزی نگفت

یا شوهرمم خیلی چیزا تو اینستاگرام هست چشمم میخوره نگاه میکنه ولی منظوری نداره

اگه کلا اینجور چیزارو لایک میکنه و فالو میکنه جای ناراحتی داره

اصلا نباید تا این حد حساس میشدی قشنگم. دیگه بهش فکر نکن اتفاق خاصی نیفتاده شوهرت هم دیگه این کارو نم ...

همش قسم میخوره دیگه تکرار نمیشه اما نمیدونم چرا دلم باورش نداره

2706