2737
2734
عنوان

کسی تو بارداری آبله مرغان گرفته

3306 بازدید | 31 پست

پسر خواهر طبقه اولی ما گرفته بود هفته پیش خونشون روبرو ساختمان ماست همش میاد خونه خالش ک طبقه اول ماست من طبقه چهارم از ترس دارم سکته میکنم تو بچگی آبله مرغان نگرفتم الان نگیرم البته الان خوب شده ها ولی باز میترسم

میاد خونه اونا چه ربطی به شما داره چهار طبفم فاصلتون 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رعایت کن خیلی خطرناکه.خونشون نری اونم خونتون نیاد چیزی نمیشه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738

تروخدا مراقب باش حتی اگه خوبم شده باشه ممکنه بعد دوسه ماه انتقال بده .تو فامیلای شوهر من همشون ابله گرفتن نمیدونستن باردارم بااینکه قبلا گرفتم ولی خیلی ترسیدم رفتم خونه مامانم موندم دیگه ماددشوهرم مجبور شد بهشون بگه حامله ام یه موقع نیان خونمون

تو هوا راه پله ها ویروسش پخش نشه بیا خونمون من بگیرم😭😭😭

زنداداش من گرفت رفتیم دکتر اسم امپولش هموگلوبینه اگه اشتباه نکنم.گفتن اصلا تو ایران نیست خیلیم گرونه قرص داد مصرف کرد تو ماه هفت بود.خداروشکر بچش دنیا اومد سالم سالم سنومغز ازش گرفتن گفتن هیچ مشکلی نداره هوششم عالیه الان ده ماهشه

هرآنچه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند.
تو هوا راه پله ها ویروسش پخش نشه بیا خونمون من بگیرم😭😭😭

نه بابا فقط خونشون نرو ودر تماس باهاش نباش همون سه روز اول ویروسش بیشتر 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2706