2726
عنوان

لباس نی نی برا بیمارستانش

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 116 پست

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

لیاقت نداره رویا جون یه چیزایی بهت بگم اصلا نمیتونی باور کنی تو این ۵ سال خیلی خوب شعور نداشته اش ر ...

چی بگم گلم خودت و ناراحت نکن یه بار واسه همیشه جلوش وایسا تا حسابی حالش جا بیاد و پر رو نشه. هوای خواهرت و هم داشته باش نذار اذیتش کنه.

راستی خانمی لباسها خیلی خوشگلن انشالله به سلامتی تنش کنی مخصوصا اونی که شورت داره خیلی ناااازه  

2728
ای جانم چقد ناززززررن مهتاااااب.....ایشالله دنیا بیاد همشو تنش کنی کیف کنی....😍😍😍😍😍

مرسی راحله جونم😍😍😘🙏🏻🙏🏻

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
چی بگم گلم خودت و ناراحت نکن یه بار واسه همیشه جلوش وایسا تا حسابی حالش جا بیاد و پر رو نشه. هوای خو ...

فداتشم عزیزم چشم

ممنون گلم☺️چشمات قشنگه😘