2726

من یه مشکلی با دخترم دارم گفتم اینجا مطرح کنم شاید بتونم حلش کنم.من یه دختر 5 ساله دارم که به شدت حساس و احساسیه.مشکل من باهاش اینه که خیلی به همه ابراز محبت میکنه.مثلا ده بار اطرافیانو بوس میکنه میره بغلشون میشینه بهشون میگه دوست دارم و از اینکارا.من هزار بار بهش گفتم فقط یه بار کسیو بوس کن ولی یادش نمیمونه حرفام!

به نظرم دختر نباید اینجوری باشه بعدا به مشکل بر میخوره.دلم نمیخواد انقد به اطرافیان بچسبه.به نظرتون چه کنم یه کم محکم بشه؟!خیلی فکرمو مشغول کرده این موضوع

ای جونم چقد مهربونه، دلم خواست منم ببینمش بوسم کنه بهم بگه دوست دارم 😍😍😍 با اینکه بچه دوس ندارم هااا

ببخشید راهکار بلد نیستم، ولی دخترت خیلی چلوندنیه، دلم نیومد نظر نذارم 😊😊

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر منم همینه بزرگتر که میشه یواش یواش بهتر میشه البته تکرار وتذکر رو باید مدام بدید من دخترم الان 8 سالشه همچنان در گیرم اما بهتر شده مدام دلش میخوات ازش تعریف وتشکر کنن وبهش بگن دوسش دارن

ای جونم چقد مهربونه، دلم خواست منم ببینمش بوسم کنه بهم بگه دوست دارم 😍😍😍 با اینکه بچه دوس ندارم ه ...

اره برای اطرافیان دلنشینه ولی به مرور زمان به نظرم به مشکل میخوره.چون پس زده میشه و روی روحیه ش تاثیرمیزاره

دختر منم همینه بزرگتر که میشه یواش یواش بهتر میشه البته تکرار وتذکر رو باید مدام بدید من دخترم الان ...

ریشه ش چیه؟من خیلی تو خونه قربون صدقه ش میرم میتونه به خاطر اون باشه؟یه بنده خدایی بود میگفت شاید تو خونه توجه لازم رو نمیگیره.میتونه این باشه؟من که از صبح تا شب در حال توجه م بهش!

اره برای اطرافیان دلنشینه ولی به مرور زمان به نظرم به مشکل میخوره.چون پس زده میشه و روی روحیه ش تاثی ...

بله درست میگی

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
ریشه ش چیه؟من خیلی تو خونه قربون صدقه ش میرم میتونه به خاطر اون باشه؟یه بنده خدایی بود میگفت شاید تو ...

فکر نکنم به نظرم ژنتیکه من مادر شوهرمم همین جوریه منم خیلی قربون صدقش میرم اما بازم اینجوریه اما خدا رو شکر یه کم عاقل تر شده بهتر شده حالا بیشتر تو مدرسه مشکل دارم فکر میکنه همه بچه های کلاسشون باید باهاش دوست باشن کلافم کرده حسابی

این تیپ شخصیته بچه شماست. 

اگه توی این زمینه مطالعه کنید می بینید این چیزیه که باید بپذیرین. و به بچه 5 ساله در این مورد اخطار ندین. 

فرزند شما اینطوری نمی مونه کمی زمان بدین با بالا رفتن سن دخترتون همه اینا کمرنگ میشه.

این تیپ شخصیته بچه شماست.  اگه توی این زمینه مطالعه کنید می بینید این چیزیه که باید بپذیرین. و ...

شما روانشناسین؟ینی واقعا تغییر میکنه؟مشکل من اینه که نمیخوام توی بزرگسالی از این دخترای چسب باشه!این خیلی برام مهمه

شما روانشناسین؟ینی واقعا تغییر میکنه؟مشکل من اینه که میخوام توی بزرگسالی از این دخترای چسب باشه!این ...

نه من روانشناس نیستم

ولی خیلی برای تربیت بچه ام مطالعه میکنم

دقیقا همین مسئله موضوع برنامه ای بود که دیشب می دیدم.

شما نمی تونید شخصیت بچه رو کامل عوض کنید اون چیزی مثل اثر انگشتش هستش

ولی بچه ها اینطور نمی مونن مدام در حال تغییرن

سعی کنید با رفتاراتون رفتارای درست رو یادش بدیم نه با حرف زدن بلکه با عمل به بچه ها میشه آموزش داد

2706