2733
2734
عنوان

از کتلت متنفر شدم یعنی خبراییه

197 بازدید | 13 پست

من عاشق کتلتم. دیروز داشتم درست میکردماینقد حالم بد شد که نگو داشتم عق میزدم همیشه درست میکردم چندتاشو میخوردم در حین پختن دیروز لب نزدم حتی شاممنتونستم بخور حسم میکردم بخورم بالا میارم بیسکویت خوردم حس میکردم دستام و ظرف موادم بوش نمیره با وایتکس شستم فردا موعد پریودمه یعنی باردارم ?

اگه اره یعنی به این زودی علایمش شروع میشه 

میشع اط تجربه هاتون بگید دارم خیلی استرس گرفتم 

دیشب بی بی زدم منفی بود اخرین پریودم دوم فروردین بوده

لطفا لایکم نکنید ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا نمیدونم خبریه یا نه ولی گاهی به خاطر مریضی ویروسی با سرماخوردگی و انفولانزا هم ادم بی اشتها میشه و بوی غذا حالشو بد میکنه 

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
2728
من اصلا اوایلش حالت تهوع نداشتم  شاید هر کس یجوریه امیدوارم باردار باشی    

اقدام نداشتم ولی مغزم داره منفجر میشه دیگه الانم یه کیلیپ دیدم داشتم عق میزدم عجیبه برم

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
حالا نمیدونم خبریه یا نه ولی گاهی به خاطر مریضی ویروسی با سرماخوردگی و انفولانزا هم ادم بی اشتها میش ...

هیچیم نیست 

واقعا بارداری تو هفته اول و دوم تهوع داره?

لطفا لایکم نکنید ممنونم 

عزیزم من هر وقت میخوام پریود بشم از دو،سه روز قبلش از بوی همه چی بدم میاد حتی از چیزایی که خیلی دوس دارم مثل بوی عطر یا غذا به نظرم طبیعیه ولی حالا ایشالا باردار باشی.

روز های خوبی در راه است...💍👩‍❤️‍💋‍👨
2738

به نظرم بارداری انقد زود باعث حالت تهوع نمیشه، البته اگر منتظر بچه ای امیدوارم باردار باشی

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
وای دقیقا مثله توام از بوی کتلت😷😷من دو روز دیگه وقتمه

من فردا مخم داره سوت میکشه همش پنیر دلم میخواد دیشب تو فروشگاه کم موندا بود دعوا کنم سر پنیر باشوهرم میگفت چرا میخری خراب میشه ماکه نمیخوریم میگفتم دلم میخوام پنیر میخوام میخوام صبونه بخورم میگهدیروز خراب شد ریختی دور سرش داد میزنم اونم عین خنگا نگام میکرد

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
به نظرم بارداری انقد زود باعث حالت تهوع نمیشه، البته اگر منتظر بچه ای امیدوارم باردار باشی   ...

ن منتظر نیستم ولی روز دهم پریودم سوتی دادیم😖😖😖

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
به نظرم بارداری انقد زود باعث حالت تهوع نمیشه، البته اگر منتظر بچه ای امیدوارم باردار باشی   ...

منم فکر میکنم نباید به این زودی باشه 

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
عزیزم من هر وقت میخوام پریود بشم از دو،سه روز قبلش از بوی همه چی بدم میاد حتی از چیزایی که خیلی دوس ...

منم اینجوریم ولس الان خیلی شدیده 

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
من اصلا اوایلش حالت تهوع نداشتم  شاید هر کس یجوریه امیدوارم باردار باشی    

وای خاله من از همون ماه اول حالش بد یود الانم چهار کیلو کم کرده سه ماهشه اگه به اون برم بیچاره ام

لطفا لایکم نکنید ممنونم