2733
2734

دختر من امسال باید پیش 1 بره خودم میگم نبرمش و به جاش کلاس ای مث ثبت نامش کردم وترمی هستش وحالا حالا ادامه داره کلاس نمایش هم قراره بره  که دورش 1ماهه هستش وکلاسهای اینطوری رو تو که دوره یه ماه داره مثل خلاقیت کاردستی بازی‌های حرکتی وجنبشی نقاشی رو از پاییز به بعد هم میشه یه  2 روز در هفته بره واز تو پاییز کلاس موسیقی میزارمش کلا میخوام 3روز در هفته رو درگیر کلاس باشه وبقیه روزها آزاد باشه   

اینطوری خوبه یا این که تو پاییز پیش 1 ثبت نام کنم کلاس ای مث رو هم بره

خانمهای که تجربه دارن بهتره بچه پیش بره یا کلاسهای متفرقه

ممنونم از راهنمایتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اخه چیزی یادشون نمیدن ...بیشتر واسه تفریح خوبه و برا روابط اجتماعی و پیداکردن دوست ...

دختر من روابط اجتماعیش خوبه اصلا ترس از جدایی نداره وراحت تو کلاس میره وخیلی راحت دوست پیدا میکنه

دختر من روابط اجتماعیش خوبه اصلا ترس از جدایی نداره وراحت تو کلاس میره وخیلی راحت دوست پیدا میکنه

البته زیاد کلاسای دیگه هم نفرستش که خسته بشه وبدتر زده بشه. ..اخه هنوز سنی نداره..زیاد سخت نگیر

به نظر من پیش و بفرست

یه موقع دیدی آموزش و پرورش گفت کسایی که پیش نرفتن و کلاس اول ثبت نام نمی کنن

اون موقع چی؟ 

هیچ چیزی بعید نیست از این دولت

آی مث مگه چند ساعته

دو روز در هفته هست دیگه اونم ببرش

من بچه اولم را پیش دبستانی فرستادم فقط الکی و به هر مناسبت پول میخواستند و جشن می‌گرفتند طوریکه همون جشن هم بچه را خسته میکرد.یک روز در هفته هم روز اسباب بازی بود و فقط سر کلاس بازی میکردند،یک کوچولو آموزش کاردستی و نقاشی بود که اونم بچه ها میاوردن خونه مادرها انجام میدادن،قران و شعر را هم رو کاغذ چاپ میکردند میگفتند تو خونه مادرها باهاتون کار کنندکلا با توجه به اون شهریه سنگین چیز خاصی به بچه یاد نمی‌دادند 

برای همین بچه دومم را اصلا نفرستادن و خیلی هم راضیم

من بچه اولم را پیش دبستانی فرستادم فقط الکی و به هر مناسبت پول میخواستند و جشن می‌گرفتند طوریکه همون ...

دختر من خودش تو خونه همش در حالی نقاشی کشیدن و کاردستی درست کردنه

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

دختر من خودش تو خونه همش در حالی نقاشی کشیدن و کاردستی درست کردنه ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

خواهش میکنم،ببین تجربه به من نشون داده هر چی بچه بیشتر نقاشی بکشه و کارهای دستی بکشه تو درس و مشق موفق تره چون دست هاش قوی تر میشه در نتیجه خوش خط تر میشه  و....بذار تو خونه تا می‌تونه نقاشی کنه

2706