2733
2734
عنوان

هدیه روز معلم

| مشاهده متن کامل بحث + 1419 بازدید | 56 پست

چقدر مبلغ هاتون کمه بیشتر توهین امیزه به اون معلم ما نفری ۱۵۰ گذاشتیم ۲۵ نفر هستن که کارت هدیه بگیریم اون وقت شما میگید نفری ده تومن ورشکست نشید یه وقت ،صدقه که نمیدید اسمش هدیه هست یا درست هدیه بده یا اصلا نده

ما نفری 25 دادیم هنوز چیزی نگرفتن... حالا به نظرتون یک چیز جدا هم برا معلمشون بگیرم.

اگرهزینه دادیدلزومی نداره 

ازکادرمدیرو..تشکرکنید وخواستید شیرینی برای دفتربخرید 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر مبلغ هاتون کمه بیشتر توهین امیزه به اون معلم ما نفری ۱۵۰ گذاشتیم ۲۵ نفر هستن که کارت هدیه بگیری ...

هدف تشکر کردن و یه یادگاری هست ارزش اون هدیه به مبلغش نیست که .خیلیا تو این اوضاع ندارن این مبلغ رو بدن .با همون نفری ده پونزده تومن اگه تعداد زیاد باشه میشه یه چیز خوب گرفت . به رخ کشیدن پول که نیست هدیه است 

هدف تشکر کردن و یه یادگاری هست ارزش اون هدیه به مبلغش نیست که .خیلیا تو این اوضاع ندارن این مبلغ رو ...

به رخ کشیدن توجیح جالبی نیست ده هزار تومن رو از هر طرف بهش نگاه کنی توهین امیزه من جای اون معلم بودم معلومه که می گفتم هدیه نیارید این هدیه نیست اسمش بیشتر رفع تکلیف هست مجبور که نیستن ندن خیلی بهتره

2731

ما چند ساله این کارو میکنیم دسته جمعی هدیه میگیریم هم برای معلم بهتره هم اولیا.  امسال فکر کنم بین 35 یا 40 بذاریم 

ما دو سال گذشته با پولی که جمع شد ربع سکه گرفتیم ولی امسال فکر کنم نتونیم و کارت هدیه بگیریم

ده هزار تومن به نظرم کمه اما 150 واقعا زیاده و خیلیا شاید نداشته باشن. اینم در نظر بگیرید یه سری دارن تو این مملکت با 45 تومن یارانه شون زندگی میکنند سطح اقتصادی همه یکسان نیست بهتره یه مبلغ عرف در نظر گرفته بشه

چقدر مبلغ هاتون کمه بیشتر توهین امیزه به اون معلم ما نفری ۱۵۰ گذاشتیم ۲۵ نفر هستن که کارت هدیه بگیری ...

اینجا یه مدرسه دولتیه و خیلیا ندارن مبلغ زیادی هزینه کنن به من بگم ۵۰ هم بده با جون دل میدم ولی نمیتونم توقع داشته باشم بقیه هم بدن.معلم خودش میدونه این چیزا رو.قرار شد اعلام کنیم در صورت تمایل بیان گروهی تا بعد مبلغ رو تعیین کنیم.چون شنیدم خیلیا گفتن میخواهیم تکی بخریم.شاید طرف بخواد یه شاخه گل بخره گفتیم این پولو بگیریم گروهی یه چیز بهتر بخریم.به نظر من اصلا توههین نیست.بچه ها باید قدردانی رو یاد بگیرن نه اینکه مردم رو بر اساس پول بسنجن.پدر من سر کارش با یه سری کشاورز سر و کارر داشت میگفت واسه تشکر در حد وسعشون از محصولاتشون میوردن خیلی خوشحال میشد طرف به فکرش بوده ولی اونا که وضعشون خوب بود تراول میدادن بابام میگفت برام ارزش نداشت قبول نمیکردم و ناراحت میشدم.سنجش ارزش آدما نباید بر اساس پول باشه.چه بسا معلم ارزشش از ۱۵۰ هزار تومنم بیشتره

زن دایی من که اون دفعه بهش گوشت کوب برقی دادن از طرف اموزش پرورش از طرف مدرسه هم مدیرشون گفت وقت نک ...

شاید مدارس غیرانتفاعیند یا مثلا معلم نمونه شده بودند یا خدای نکرده زن داییتون خالی بستن وگرنه 30 سال پدر و مادرم معلم رسمی اموزش و پرورش بودند نهایتش یه قاب میدادند با مثلا اگه خیلی لطف میکردند یه دست کاسه اجیل خوری  بلور ایرانی اونم زمانی که وسایل ارزون بود و هزینه نداشت نه حالا!!

2738
اینجا یه مدرسه دولتیه و خیلیا ندارن مبلغ زیادی هزینه کنن به من بگم ۵۰ هم بده با جون دل میدم ولی نمیت ...

کسی نگفت ارزش معلم ۱۵۰ هست ولی کسی که نداره یه شاخه گل بده اصلا یه نقاشی بکشه بده ولی رقم کم برای کسی که دارا هست به معلم بده واقعا بی احترامیه اونی هم که دستش به دهنش میرسه به بهانه کسی که نداره  زیر آبی میره  تو ملاس دختر من خیلی ها گفتن ۱۵۰ کمه ما کنارش هم کادو می خریم اونی که نداره هزار تومن بده ولی دلیل نمیشه بقیه هم هزار بدن

شاید مدارس غیرانتفاعیند یا مثلا معلم نمونه شده بودند یا خدای نکرده زن داییتون خالی بستن وگرنه 30 سال ...

ایشون هم هم رسمی ان

دو سال دیگه بازنشست میشن

ساکن تهرانن

و دبستان تدریس میکنن

اهل دروغ هم نبوده و نیست

مدرسه دولتی پسرانه تدریس میکرد اون زمان که اون کادو رو دادن بهش

الان دخترانه هست

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
اینجا یه مدرسه دولتیه و خیلیا ندارن مبلغ زیادی هزینه کنن به من بگم ۵۰ هم بده با جون دل میدم ولی نمیت ...

دقیقا 

بچه ها فقط باید قدردانی رو یاد بگیرن .نه اینکه هر چیزی رو با پول ارزش گذاری کنن.

حتی میتونن برای اون روز یه برنامه گروهی هم ترتیب بدن هم همکاری و کار گروهی هست و هم مختص معلم و یه کار فرهنگی (متناسب با سنشون حالا میتونه یه برنامه طنز باشه یا  یه نمایشنامه یا سرود یا هر چیز دیگه ای )

دلیلی نداره بچه بابت کادوی روز معلم جو خونشون متشنج بشه. تو یکی از تاپیک ها که در مورد خاطرات کودکی بود یکی از کاربرا دقیقا همچین موضوعی رو نوشته بود که از نظر مالی ضعیف بودن و هزینه اردوی مدرسه و کادوی روز معلم براش عذاب بود چون تو خونه بحث میشد.

اگر احیانا یه تعداد گفتن مبلغ کمه شما اعلام کنین از 10 تومن تا 50 تومن هر کس هرچقدر مایل هست پرداخت کنه!!!! اینجوری هر کس بنا به وسعش میده. نه به اونی که نداره فشار میاد نه جلوی اونی که داره و میخواد بده مانعی هست! (البته اگر قصد اونایی که میخوان بیشتر بدن پز دادن و خودنمایی نباشه مشارکت میکنن وگرنه که معترض میشن)

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد