2410
2553
عنوان

هدیه روز معلم

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزا خواهشا کادر دفتری ودیگر کارکنا رو هم در نظر بگیرین من تو مدرسه کار میکنم بعضیا حتی یه شیرینی ب ...

والا پارسال یه ملیون و نیم جمع شد از بچه ها واسه کادر دفتری نفری ۵۰تومن در نظر گرفتیم و دادیم با یه جعبه گل و شیرینی بقیشو هم گل و شیرینی و کارت هدیه واسه معلم دادیم  اما شورش شد معلم قهر کرد گفت هیچ جا حق معلم رو ب کادر دفتری نمیدن😟مادرا هم اعتراض کردن اوضاع شیر تو شیر شد 

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

نفری 10 تومن کافیه

تعداد زیاده ، مبلغی که جمع میشه خوبه.(از طرف آموزش پرورش و خود مدرسه هم عموما هدیه میگیرن ، نیازی نیس خیلی هزینه کنین، در حد اینکه بگین به یادت بودیم کافیه)

یه جعبه شیرینی تر بخرین که به هر کس یکی برسه بقیشم بدین کارت هدیه بانک که نقد باشه و به دل خودش هزینه کنه.

در ضمن شما از وضعیت مالی همه افراد کلاس مطلع نیستین. شاید یکی با چک و قسط داره شهریه رو پرداخت میکنه که بچش خوب اموزش ببینیه و تربیت بشه. مبلغ رو زیاد اعلام کنین توی جنع کسی روش نمیشه مخالفت کنه. بهتره تو این اوضاع اقتصادی فکر همه رو بکنین.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2456
والا پارسال یه ملیون و نیم جمع شد از بچه ها واسه کادر دفتری نفری ۵۰تومن در نظر گرفتیم و دادیم با یه ...

خب همین دیگه من هر سال میبینم معلما شادمان و کادر دفتر  ناراحت خیلی ببخشید اصلا گل وشیرینی به کنار بعضیا حتی یه تشکر خشک وخالی هم نمیکنن 

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
اینا مدرسه غیر انتفاعین وضعشون خوبه

اره خیلی😐ما کاملا متوسطیم اما دخترم  رو سه هفته گزاشتم تو دولتی  دیدم اذیت میشد چون شیطونه معلم باهاش سازگاری نداشت مدام دعواش میکرد  اوردمش غیر انتفاعی چون واسم اعتماد بنفس دخترم مهم تر بود 😑

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

یه سؤال ذهنمو بدجور مشغول‌کرده، مگر نه اینکه معلمان گرامی حقوق میگیرن از دولت، پس این هدیه دادن بهشون چه مبنائی داره؟

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
خب همین دیگه من هر سال میبینم معلما شادمان و کادر دفتر  ناراحت خیلی ببخشید اصلا گل وشیرینی به ک ...

معلم پسر من 30 سال بیشترسابقه کارکردن دارن میگه 18 سال اجازه ندادم حتی یک شاخه گل برام بیارن 

وفقط ازبچها اینکه عیدشد یک پیامک بدن تبریک بگن بهم مناسبتها و.. به یادم باشن برام ارزش داره 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2714
نفری 10 تومن کافیه تعداد زیاده ، مبلغی که جمع میشه خوبه.(از طرف هموزش پرورش هم عموما هدیه میگیرن ، ...

عزیزم پدر و مادر من هر دو معلم بودند هدیه اموزش و پرورش در حد یه لوح تقدیر هست و بس!!!

یه سؤال ذهنمو بدجور مشغول‌کرده، مگر نه اینکه معلمان گرامی حقوق میگیرن از دولت، پس این هدیه دادن بهشو ...

برای قدردانی اززحماتشون درطی سال 

همه چیزکه حق وحقوق نیست باید به بچهامون قدردادن بودن یادبدیم

یه سؤال ذهنمو بدجور مشغول‌کرده، مگر نه اینکه معلمان گرامی حقوق میگیرن از دولت، پس این هدیه دادن بهشو ...

حدیث داریم هرکس به من کلمه ذره یادبدهد من بنده خودش کرده 

واقعاااااااا زحمات بعضی ازمعلمهارونمیشه جبران کرد

عزیزم پدر و مادر من هر دو معلم بودند هدیه اموزش و پرورش در حد یه لوح تقدیر هست و بس!!!

زن دایی من که اون دفعه بهش گوشت کوب برقی دادن از طرف اموزش پرورش

از طرف مدرسه هم مدیرشون گفت وقت نکردم براتون هدیه تدارک ببینم به هر کدوم یه تراول تو پاکت دادن! 

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706