2733
2739

٣٩ هفته و ٣ روزم سر بچه اومده تو لگن لك و خونريزي و اين كوفت و زهرمارارم دارم ولي از دردام خبري نيست واقعا خسته شدم حالم از زايمان طبيعي بهم ميخوره در روز كلي گل گاوزبون و شربت زعفرون و به گفته ماماي همراهم كپسول گل مغربي ميخورم و واژينال ميكنم ولي انگار نه انگار. در حد خيلي قابل تحمل كمر و دلم درد ميگيره بعدش قطع ميشه. ارزومه كيسه ابم پاره بشه يا يه اتفاقي بيفته برم واسه زايمان دكترام كه همه چي از نظرشون طبيعيه و بايد منتظر ٤٠ الي ٤١ هفتگيت باشي من ديگه نميتونم. از بس پياده روي كردم پا واسم نمونده به حدي تكرر ادرار دارم كه احساس ميكنم تو ٢٤ ساعت فقط ٤ ساعتشو تو دستشويي نيستم يكي بگه من چيكار ديگه بايد بكنم😭

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..

اره خدایی خیلی بده  

من ۱۰ روز دیگه سزارین میشم 

ایشالله که زودی بچت دنیا بیاد راحت شی

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لکه داری بروبیمارستان بلافاصله بستریت میکنن

نه بابا بستري كجا بود تا ٤ سانت نشي بستري نميكنن. ديروز مامام معاينه كرد تازه ١ سانتم

2738
اره خدایی خیلی بده   من ۱۰ روز دیگه سزارین میشم  ایشالله که زودی بچت دنیا بیاد راحت ...

خوشبحالت كه سز ميشي همين

منم سی و هفت هفته ام خیلی سختهههه میخام زودتر دردام شروع بشه برم زایمان 😢

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
2706