2737
2734
رفتم مشاور ی مدت رفتارم باهاش خوب میشه دوباره تحملم سر میرسه

خوب مدام برید مشاور،  سعی کنید اوقات دو نفره ی خوبی بسازید باهاش،  پارک ببرش،  کلاس ببرش،  ببرش مثلا یه با تو هفته ماه هرچی پیتزایی ساندویچی براش بخر،  غذا ببرش بیرون،  ببر براش بستنی بخر، مشکل اینه پسرت حسابش نمی کنی  پسر همسرته و احساس میکنی اضافه س تو زندگیت در صورتی که شما وارد زندگی اون شدی اگه باهاش مدارا کنی وقتی بزرگ شد مهربونی شما رو فراموش نمیکنه در غیر این صورت دنیا گرده خواهرم میچرخه و بترس عز روزی که اختیار زندگیت دست یه پسر لجوج و عصبی بیفته که تو کودکیش از رفتارای شما آسیب خورده

عزیزم الهی بگردم یاد پسره ده ساله ی خودم افتادم از دستش که اذیت میشم دعواش میکنم بعد ده دقیقه که من ...

عزیزم میشه بیاین پی وی ازتون مشاوره بگیرم خواهش میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب مدام برید مشاور،  سعی کنید اوقات دو نفره ی خوبی بسازید باهاش،  پارک ببرش،  کلاس ب ...

این وارد زندگی خودش وهمسرش شده نه زندگی پسره زندگپسرا تو اون خونه مهمون هس چند سالی بعدش ازدواج میکنه میره یجوری میگی وارد زندگی پسره شده انگار با پسره ازدواج کرده صاحب اصلی خونه وزندگی الان خان. م وهمسرشونن

2738
۱۰ سالشه همش رو اعصابه نمیزاره من با شوهرم تنها باشیم درس نمیخونه تنبله 

الان کم تر بچه ای هست خودش بره سر درس و مشقش....بچه ی خود آدمم باشه همینه....خودت رو برای این که درس نمی خونه حرص نده....بهش تذکر بده ولی برای خودت بزرگش نکن....پسر همسر منم بعضی وقتا کوتاهی می کنه البته در کل خودش میره می خونه بهش فقط می گم برو بخون با آرامش ولی از درس نخوندش فاجعه نمی سازم.

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی،جانان منی،در بطن منی،جانانه بیا....۱۴۰۲/۱۱/۱۹ فهمیدم یه فندق تو راهه🤩😍انشالله قسمت همه ی منتظرا....