2737
2734

مادر شوهرتون چند وقت به چند وقت میاد خونتون؟ 

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی چندبار

یا خدا.😲 چرا میاد چیکار؟

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2728

برای چی بیاد؟ با دعوت میریم و میایم،، مگر اینکه چیزی بخواد یا کاری داشته باشه، که اصلا داخل هم نمیاد، همون دم‌ در میگه و‌میره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
روزی چند بار 

وا.. مرض داره مگه

2738
برای چی بیاد؟ با دعوت میریم و میایم،، مگر اینکه چیزی بخواد یا کاری داشته باشه، که اصلا داخل هم نمیاد ...

اره این خوبه.. مادر شوهر من اهل دعوت نیس.. ن خودش دعوت میکنه نه چیزی

وا.. مرض داره مگه

خخخ نگو عزیزم ب عشق دیدن بچه ها میاد البته من ده ساله اینجام  اوایل خیلی اعصابم خورد میشد و ناراحت بودم الان عادت کردم یه روز ک نیاد ب شوهرم میگم مامانت از چیزی ناراحته نیومده

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
ی پدری ازش دراوردم که جرات نداره بیاد الان ۵ماهه خدا ازاین نعمتانصیب همه عروساکنه

😲😲😲😲😲😁😁😁😆😆😆خخخخخخ بلا

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

اوايل روزي چندبارميومدديونم كرده بودالان ديگه اينقدرتحويل نگرفتمو...مثلاكمش كرده ولي بازم بدموقع زيادمزاحمم ميشه،،يعني الان داشتم فكرتاپيك بزنم ازهمه بخام واسه آرامشم دعاكنن زودتراگه بصلاحمه خيلي زودخونم ازاينجابره يه جاي بهترباآرامش بيشترج

ی پدری ازش دراوردم که جرات نداره بیاد الان ۵ماهه خدا ازاین نعمتانصیب همه عروساکنه

خوبه.. منم منتظرم بچم دنیا بیاد و یه ذره بزرگ شه .. الان مثلا بارداریمو بهانه میکنه

خوبه.. منم منتظرم بچم دنیا بیاد و یه ذره بزرگ شه .. الان مثلا بارداریمو بهانه میکنه

خودت چی اسی

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2706