2737
2739
عنوان

با معاینه دهانه رحمم یک سانت باز شد چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2537 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نزديك زايماني نشونه هاشه

دیشب باورت نمیشه از درد داشتم میمردم ماما گفت برو باز پیاده روی کن دهانه رحمت باز شه بیشتر بیا 

تا 5 صب درد کشیدم خوابم برد دردم رفت

الهی تکیه به لطف تو دارم نا امیدم نکن❤
دیشب باورت نمیشه از درد داشتم میمردم ماما گفت برو باز پیاده روی کن دهانه رحمت باز شه بیشتر بیا  ...

آخي عزيزم نزديكي پس روغن كرچك خوردي ؟ از قرص گل مغربي هم استفاده كن خوبه من هفته آخر استفاده كردم

2728
آخي عزيزم نزديكي پس روغن كرچك خوردي ؟ از قرص گل مغربي هم استفاده كن خوبه من هفته آخر استفاده كردم

نه بابا نزدیک چی دیگه مطمعن شدم تا 2 هفته دیگه نمیزام  خسته شدم 4 قاشق چایی خوری صب روغن کرچک خوردم و فایده ای نداشته 

الهی تکیه به لطف تو دارم نا امیدم نکن❤
نه بابا نزدیک چی دیگه مطمعن شدم تا 2 هفته دیگه نمیزام  خسته شدم 4 قاشق چایی خوری صب روغن کرچک خ ...

چرا تاثير داره من سه روز خوردم و گل مغربي استفاده كردم سر چهارمين روز كيسه آبم پاره شد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2668300/زایمان-طبیعی-آسان کسایی که باردارن و میخوان زایمان طبیعی انجام بدن نکاتی ارائه میشه که برای تسهیل زایمانشون تاثیر گذاره...

کارایی که باید برای باز شدن دهانه رحم انجام داد😊

2738