2733
2739
عنوان

جایگزین SMA Gold چی بگیرم

477 بازدید | 11 پست
سلام.. مادرهای گرامی، همانطور که می دونید... SMA Gold موجود در بازار رو به اتمامه و پخش اون هم فعلا متوقفه (احتمالا با یه قیمت فضایی پخش بشه)

دوستان... چه شیری رو به عنوان جایگزین برای زیر 6 ماه توصیه می کنند... من از SMA Gold راضی بودم .. (((( بچه من باهاش مشکلی نداشت ))))

*** کاربر ویزیتور ... لطفا چیزی ننویس... سلامتی و جان یک نوزاد چندماهه وسیله خوبی برای تجارت و گذران زندگی نیست... چرا اطلاعات غلط ... به فردای بچه خودت رحم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=373346

اینجا یه خانمی 3 تا از شیرهای ای امی ای مونده تا 27 بهمن مهلت داره می ده
می تونید فعلا یکی از شون بگیرید تا بچه استفاده کنه
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2738
منم اس ام ای میدادم ولی الان بیومیل میدم راضیم
یکی موند و یکیمون رفت جهان ما دو قسمت شد یکی تنها توی خاکش یکی راهی غربت شد یکی از ما هنوزم رو به دریا توی دنیای دیروزش اسیره یه خواهش از خدا داره که شاید جوونیشو بتونه پس بگیره...
من بدوتولد تایکسالگی ب ب لاک دادم که عالی بود شکم بچه رو سفت نمیکنه وبعدش نان دادم اونم خوبه
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است