2733
2734
عنوان

وای چقدر ترسیدم

725 بازدید | 48 پست

همین الان صدای جیغ یه زن میومد که کمک میخواست.سریع رفتم لبه پنجره دیدم یه دختره از تاکسی خودشو انداخت پایین.

بیچاره کیفشو خالی کرده بود.مثه اینکه خودشم میخواست ببره.شانس میاره از کند رو گذشتن که تونست خودشو نجات بده.😔😔😔

من که دیدم تمام بدنم میلرزید چه برسه به اون.

خانما خواهشا اگه مجبورین این وقت شب جایی برین آژانس بگیرین نه تاکسی

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

خب تاکسی از آژانس معتبر تره😕

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چیش معتبر تره.تاکسی که از خیابون میگیری نمیدونی کی و چیه.

اگه آژانس گرفته بود معلوم میشد این وقت شب که نوبت سرویسش بوده

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

ن بابا. آژانس حداقل میتونی فامیلی طرفو در بیاری.‌ولی تاکسی چی؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738

تاکسی شهری خوبه.شخصی خطرداره

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

بیچاره گریه میکرد یسره میگفت آخه تاکسی بود فکر نمیکردم اینجور بشه😑

2706