2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
ااا  گیلاس قرمز!  منم گیلاس آبی ام 🤭🤭

خخخخخ

قطع دسترسی شدی شمام؟

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
بچه ها.. چند وقت پیش یه آقای حاجی مومن ...که خیلی اهل خدا وپیغمبره...یه مواد خوراکی احتکار کرد اینج ...

اون فقط مسلمان حرفی بوده

مومن ی چیز دیگس

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺
اون فقط مسلمان حرفی بوده مومن ی چیز دیگس

بله درسته...اما خودش رو خیلی مومن میدونه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2714
ارییییی 😂 چطور

با کاربری جدید اومدی چون

با کاربری قبلیت دیده بودمت قبلا 

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
اتفاقا کاربری قبلیم اسمم این نبود 😂

اخه یه گیلاس_آبی داشتیم

من فکر کردم شما اونی

شبیه همین خانم جای کار افرینی کلاه برداری کردن متاسفانه

بله خوب لو رفتن😒

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706