2410
2553
عنوان

فاویسم

1125 بازدید | 11 پست

داشتم در مورد فاویسم مطلب میخوندم تو نت.متوجه شدم ویتامین کا هم برا فاویسم مضره.من الان چند روزه شربت کیندر میدم پسرم که مولتی بعلاوه زینک هست. بعد توش ویتامیت کا داره.تا امروز مشکلی پیش نیومد خداروشکر.یعنی دیگه ندم؟ این ویتامین جزء همه مولتیا هست یعنی کلا نباید مولتی ویتامین بخوره؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از دکتر پرسیدم گفت باید با احتیاط مصرف بشه! یعنی دوزش زیادتر نشه! مثل استامینوفن و ویتامین سی و....

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2456
من از دکتر پرسیدم گفت باید با احتیاط مصرف بشه! یعنی دوزش زیادتر نشه! مثل استامینوفن و ویتامین سی و.. ...

یعنی شمام به بچتون میدین؟روس نوشته روزانه 5سی سی.منم همون میدم فقط.متأسفانه خودم سرخود گرفتم از داروخانه که بچه بخوره یه کم تقویت شه

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...

منم دارم و نمی‌دونستم

مرسی گفتی

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2714
یعنی شمام به بچتون میدین؟روس نوشته روزانه 5سی سی.منم همون میدم فقط.متأسفانه خودم سرخود گرفتم از دارو ...

اره تا یک سال و خورده ای فقط آد دادم بعدش مولتی ویتامین های خارجی

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

پسر من فاویسمه.تا جایی که میدونم دوز ویتامین کا توی مولتی ویتامینا کمه.اشکال نداره

شما نوشیدنی بخری روش نوشته دارای ویتامین سی..اینا اشکال ندارن باید به مقدار زیادی برسه.مثلا به دوز درمانی

واسه اینه که تو اتاق عمل برای جلوگیری از خونریزی ویتامسن کا تزریق نکنن و بجاش داروی دیگه بزنن

خواهش میکنم واسم دعا کنید که خدا ارزوم رو براورده کنه