2737
2734
عنوان

زیگیل تناسلی کمک کنید توروخدا خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 36 پست
اول اینکه واکس گارداسیل فقط و فقط وفقط قبل گرفتن به بیماری هست اگر گرفتید بیماری زدن هیج فایده ندارا ...

محلولی که گفتین و دکتر باید تجویز کنه یا داروخونه ها دارن؟

گروه ابی💙💙💙وزن اولیه 75.600💙   هدف اول 73🔐هدف دوم 70 🔐وزن هدف67🔐     من میخوام پس میتونم شروع رژیم 26دی 99.به کمک گروه بامداد خمار
عزیزم بجای اینکه از بچه بترسی از سلامتی خودت بترس که اگه بگیری احتمال اینکه خداینکرده کنسر سرویکس بگ ...

ممنون عزیزم حتما

گروه ابی💙💙💙وزن اولیه 75.600💙   هدف اول 73🔐هدف دوم 70 🔐وزن هدف67🔐     من میخوام پس میتونم شروع رژیم 26دی 99.به کمک گروه بامداد خمار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیداش کردم، عزیزم این رژیمو حتما امتحان کنید https://www.ninisite.com/discussion/topic/2372293/پرب ...

ممنون خانمی

محلولی که گفتین و دکتر باید تجویز کنه یا داروخونه ها دارن؟

داروخونه میسازه .نه نسخه ازاد هم هست محلول اصلی زگیل تناسلی همینه بری تمام دکترهای ایران این محلول مینوسین یا میگن بیا فریزکن محلول اصلا نباید جای دیگه بدن بخدره اصلا هروقت هم زد تا جهارساعت نباید توالت برره وبعد با اب زیاد خودشو بشور کلا خیلی چسبنده هست یبار بزنی تا یک هفته اثرش هست ولی بهش بگو طاقت بیار هر روز بزنه روش زدن هم درشو بازکن گوش پاک کن بزن توش برن وسط چسب نداری اونجا که پد داره بعد یه چسب بزرگتر بزنه روش  ایور اورشهم چشب بزنه پخش نشه چسب اول به اتدازه زگیل ببره بعدچسب بزرگتر بزنه باداطمینان بهت میگم این تنها راه ازبین بردن دونه ها هستن تو اون مدت هم بدن التهاب دارا و بوی خاصی میگیرخ که از داروه

2731
داروخونه میسازه .نه نسخه ازاد هم هست محلول اصلی زگیل تناسلی همینه بری تمام دکترهای ایران این محلول م ...

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی

حتما بگیر فراموش نکنی ها قیمیت هم حدوده ۶۰ ۷۰ میسازن داروخونه ها پدوفتین بنزون اگرهم درصد خواست بگو۱ ...

ممنون خانمی