2733
2734
عنوان

چقد بدشانسم من😢

169 بازدید | 12 پست

جمعه تولد دخترمه کلی تدارک دیدم و مهمون دعوت کردم اونوقت امروز دخترم سرما خورد😑ای خداااا 

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

سیع ببر دکتر سر موعد دارو بده ان شالله تا اکن موقع بهتر بشه بهش برس سوپ و اینا بده

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیع ببر دکتر سر موعد دارو بده ان شالله تا اکن موقع بهتر بشه بهش برس سوپ و اینا بده

هرسری شربت سرماخوردگی میدن بهش با اموکسی کلاو اونارو همش دارم الان بهش دادم

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
2728
اخی تولدش مبارک باشه نگران نباش تا جمعه انشالاه خوب میشه یا نهایتا بهتر میشه فردا حتما زود ببرش دک ...

اگه شانس منه جمعه بدتر میشه

عزیزم موج منفی نده انشالاه خوب میشه تا جمعه هنوز خیلی مونده والا نهایتا سرماخوردگی دو روز اولش اذی ...

ایشالله

2738
وای سرخود بهش اموکسی نده اگه دکترش زیاد چرک خشک کن میده حتی دکترشو عوض کن

دختر من لوزه داره اون شدیدا اذیتش میکنه و فقطم اموکسی جواب میده

دختر من لوزه داره اون شدیدا اذیتش میکنه و فقطم اموکسی جواب میده

ولی والا من شنیدم اصلا نباید زودتر از 4 ماه به بچه ها چرک خشک کن داد

یعنی فاصله این چرک خشک کن با قبلی باید 4 یا 5 ماه باشه

انشالاه دخترت بهتر بشه گلم ولی باز با دکتر دیگه هم مشورت کن

ولی والا من شنیدم اصلا نباید زودتر از 4 ماه به بچه ها چرک خشک کن داد یعنی فاصله این چرک خشک کن با ق ...

از اخرین بار فک کنم همون چندماه میگذره چنتا دکتر رفتم.سفکسیم و ازیترو کلا روش جواب نمیده دعا کن تا تولدش خوب بشه