2737
2734
عنوان

كودك ٩ماهه، مهدكودك يا پرستار

238 بازدید | 29 پست

سلام بچه ها

٣ماه ديگه مرخصي زايمانم تموم ميشه،دخترم ٩ماهه ميشه، كسي نيست ازش مراقبت كنه 

من و همسرم بايد بريم سركار، مادر پدرم فوت شدن و پدرمادر همسرم سنشون خيلي بالاست و نميتونن

موندم بين مهدكودك و پرستار يا قيد كارم رو بزنم؟

شما بودين چيكار ميكردين؟

مهدكودك خاصي پيشنهاد ميكنين برا بچه ٩ماهه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم دقیقا مسئله شما رو دارم نمیدونم کدومش بهتره

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

با این تفاوت که من نمیتونم قید کارمو بزنم چون رسمی هستم مجبورم سرکار برم

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
فكر ميكنم حداقل تا ٢ سالگي اگر پرستار مطمئن پيدا كني خيلي بهتره يا بتوني چند ماه مرخصي بدون حقوق هم ...

اخه بعضیا میگن اگه اتفاقی برا بچه بیفته پرستار مسئولیتشو قبول نمیکنه چون مجوز نداره ولی مهد ازاین لحاظ بهتره که مسئولیت همه چی پای اوناست بیمه میکنن بچه رو مجوز دارن و ...

2738

من بودم قید کارم را حتما میزدم

هیچ وقت هیچ وقت بچه تون را دست پرستار و غریبه ها ندید چون دور از چشم مادر هر طوری که بخوان رفتار میکنند و  بعضی تربیت های غلط را به بچه یاد میدن و نقطه به نقطه ی خونتون را کشف میکنند و ......

اخه چطور میشه قید کارو زد. منم دقیقا همین شرایط رو دارم اما باید سرکار برم ی حقوق کفاف هیچی رو نمیده. هردو هم کارمند دولتی. این بچه آینده نمیخواد؟ بنظرم پرستار بگیر خونه رو حتما دوربین بذار ک بتونی وقتی هم خونه نیستی نحوه رفتار پرستار با بچه رو چک کنی

فكر ميكنم حداقل تا ٢ سالگي اگر پرستار مطمئن پيدا كني خيلي بهتره يا بتوني چند ماه مرخصي بدون حقوق هم ...

مشكل اينجاست شش ماهه دارم دنبال پرستار مطمئن ميگردم نيست كه نيست

اخه بعضیا میگن اگه اتفاقی برا بچه بیفته پرستار مسئولیتشو قبول نمیکنه چون مجوز نداره ولی مهد ازاین لح ...

نميدونم عزيزم ، من كه خودم بچه هام شير به شير شدن و بعد از مرخصي زايمان دوباره باردار شدم و استعلاجي گرفتم و بعدش هم ميخوره به تعطيلات تابستان و سال ديگه هم مرخصي دوباره زايمان فعلا توي خونه هستم . 😄😄😄 شما هم به نظرم حالا كه ميگي رسمي هم هستي خيلي بهتره يه چند ماه اگر ميتوني مرخصي بدون حقوق بگير بعدش هم بگذار يك مهد خوب كوچولوي نازت رو .

2706