2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۵ روز؟خوش بحالت.چقدر خوشحال شدی حتما.

بله عزیزم از یه هفته قبل موعدم دل درد و کمردرد پریودی اومد سراغم شک کردم پنج روز مونده بی بی زده هاله انداخته بعد ازاون هروز زدم تا روز موعدم پررنگ شد رفتم ازمایش دادم خداروشکر خیلی خوشحال شدم انشالله قسمت همه بشه .

ولی الان دارم از استرس میمیرم دوران بارداری خیلی استرس داره همش به این فکر میکنم که سالمه. قلبش میزمه و ...

2728
بله عزیزم از یه هفته قبل موعدم دل درد و کمردرد پریودی اومد سراغم شک کردم پنج روز مونده بی بی زده هال ...

ان شالله بارداری راحتی داشته باشی و نی نی رو با لب خندون بغل کنی.

من این ماه یکی دو هفته است سینم درد میکنه و صورتم جوش زده.حس میکنم چند تا علائم دیگ هم دارم ولی اصلا جرات بی بی چک زدن ندارم.فردا موعدمه.برام دعا کن عزیزم

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
بله عزیزم از یه هفته قبل موعدم دل درد و کمردرد پریودی اومد سراغم شک کردم پنج روز مونده بی بی زده هال ...

عزیزم به سلامتی انشاالله اصلا نگران نباش منم سر پسرم همش دلشوره داشتم ولی خدارو شکر الان هفت ماهشه و کنارم خوابه سالم و سلامت انشاالله راحت این دوران و بگذرونی فقط ارامش داشته باش

ان شالله بارداری راحتی داشته باشی و نی نی رو با لب خندون بغل کنی. من این ماه یکی دو هفته است سینم د ...

انشاالله که بارداری عزیزم  اگه بودی خبر بده منم حتما دعا میکنم🙏🙏🙏🙏🙏🦋🦋🦋🦋

انشاالله که بارداری عزیزم  اگه بودی خبر بده منم حتما دعا میکنم🙏🙏🙏🙏🙏🦋🦋🦋🦋

امروز صبح بی بی چک زدم اولش ی خط خیلی خیلیییییی کمرنگ افتاد  ب سختی دیده میشد بعد دستم رو شستم گذاشتم توی نایلون زباله گفتم منفیه.بعد ۵ یا ۶ دیقه دلم طاقت نیاورد رفتم نگاه کردم صورتی شده بود ولی کم رنگ.ماک مدیکور هست .نمیدونم درسته یا نه

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
2706