2726

میگن وایساده اگه شونه کنی 

پول از دستت میره! 

یا مثلا میگن دعا خوندن براتون! طلسم شدین! 

و... 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سر پا شونه کردن رو شنیدم که باعث غم  و اندوه میشه 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

نشنیده بودم اینو!!🤔

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

به این شکل خرافاته ولی میگن مو رو خیس شونه کنین و یا ایستاده باعث ریزش مو میشه

بیشتر اینام  مال کتاب حلیه المتقین اگر اسمش  و اشتباه نکرده باشم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

من همیشه موهامو ایستاره شونه میکنم😑یعنی بی پولیم ازونه😕

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
به این شکل خرافاته ولی میگن مو رو خیس شونه کنین و یا ایستاده باعث ریزش مو میشه بیشتر اینام  ما ...

من هزاران بار انجام دادم اما پولی از دست ندادم

🤔

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊

ولم کن دا نظر علمی اینکه باعث ریزش مو میشه 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

میگن فقر میاره بعید میدونم خرافات باشه آخه جزو چند موردیه که فقر میاره یه موردش تارعنکبوت تو خونه اس یه موردش جنب باشی و سر سفره غذا بشینی یه موردش ادرار کردن توحمومه وخیلی چیزا دیگه

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
من هزاران بار انجام دادم اما پولی از دست ندادم 🤔

پول که خرافات خواهر جان

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706