2726

عکس سایز ۱۰ در ۱۵ چقدر میشه هزینه چاپش؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
قبل عيد دو تومن بود

میخوام برای تولد ۱ سالگی دختر دختر خاله م بدم عکس هاشو چاپ کنم بزارم تو آلبوم کادو بدم حدود ۵۰ تا عکسه

من قبلا این سایز رو ۵۰۰ تومن یا هزار تومن چاپ میکردم پس با این حساب بالای ۵۰ تومن میشه خرجش

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
میخوام برای تولد ۱ سالگی دختر دختر خاله م بدم عکس هاشو چاپ کنم بزارم تو آلبوم کادو بدم حدود ۵۰ تا عک ...

بضی عکاسیا میبرن عکس‌ها رو جایی ک دستگاه چاپ داشته باشن خودشون دستگاه ندارن و روی مبلغ تموم شده ی چیزی اضافی میگیرن

❤️🧡💛💚💙💜💖
میخوام برای تولد ۱ سالگی دختر دختر خاله م بدم عکس هاشو چاپ کنم بزارم تو آلبوم کادو بدم حدود ۵۰ تا عک ...

اره، ميتوني عكساشو با برنامه درست كني

مثلا سه تا عكسو بچسبوني ب هم چاپ كني

هم هزينت كم ميشه هم جالب ميشه

به نام قدرت مطلق الله
اره، ميتوني عكساشو با برنامه درست كني مثلا سه تا عكسو بچسبوني ب هم چاپ كني هم هزينت كم ميشه هم جال ...

آره اینم پیشنهاد خوبیه

عكسامو برده بودم چاپ كنم عكاسه بهم گفت اينكارو كنم ك هزينه هام كمتر شه

برنامه میشناسی برا این کار؟

2706