2703
2553
عنوان

دلمممم داره ميره ناخون بكارم شوهرمم خيلي دوست داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1788 بازدید | 133 پست

[QUOTE=87131977]عزیزم اونیکه من گفتم درسته، فقط یک انگشت پا لاک نداشته باشه کافیه، که اونم معمولا انگشت کوچیکه رو نم ...[/QUOTEاگه آدم یه کوچولو عقلشو بکار بندازه میفهمه اینکار که بخوای فقط یه انگشت نزنی بقیه رو بزنی تا بتونی یدونه رو مسح کنی خیلی مسخرس هر چه که آخوندا گفتن که درست نیست آدم باید به عقل خودَشم رجوع کنه 

[QUOTE=87131977]عزیزم اونیکه من گفتم درسته، فقط یک انگشت پا لاک نداشته باشه کافیه، که اونم معمولا ان ...

شما کلا مرجع تقلید و انگار قبول نداری

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا، منم که همینو‌ دارم میگم،،، فقط انگشت کوچیک پاهاتو لاک نزن، بقیه رو بزن، و از روی همون انگشت کو ...

اون پست رو خوندی که نوشته بود یا شست یا باقی انگشتها؟ شما اینو مطمئنین یا از کسی شنیدین؟

کج کلاه خان یارمه
2720

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2714
اون پست رو خوندی که نوشته بود یا شست یا باقی انگشتها؟ شما اینو مطمئنین یا از کسی شنیدین؟

الان حکمشو برات گذاشتم، بخون

منم خیلی کاشت دوست دارم 

ولی به خاطر نمازم از خیرش گزشتم یعنی اگه بی نماز بودم حتما تا الان کاشته بودم ....☹ باشه روز قیامت 

حیف ناخن بلند کنیم هی یکیش میشکنه یکی بلنده 

چه کنیم پس ؟!

ناخن مصنوعی که همش چسب میخواد 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
تاتو زیر پوسته . ومانع رسیدن آب به سطح پوست نیست. قرار نیست موقع وضو اب به عمق پوستمون نفوذ کنه😄

اخ جون میخواستم برم سایه ابرو دو دل بودم😊😊😊

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

سوال: می خواستم بدانم با لاک دائم (ژلیش) وضو باطل است یا خیر؟

جواب: به طور کلی هر چیزی که جرمی دارد و مانع رسیدن آب به بدن و ناخن است، باید برطرف شود و وضو و غسل با آن صحیح نیست و در نتیجه نماز باطل است و روزه نیز اگر محدث به حدث اکبر بوده باطل است.

آیت‌الله مکارم شیرازی

غسل كردن و وضو گرفتن با لاك : در غسل بايد تمام موانع برطرف شود و در وضو انگشتان دست بايد از لاك پاك شود، ولى در انگشتان پا اگر يك انگشت (جز انگشت كوچك) خالى از لاك باشد و بر روى آن مسح بكشند، صحيح است.

سوال: برای گرفتن وضو آیا علاوه بر این‌که ناخن‌های دست باید بدون لاک باشد، ناخن‌های پا نیز باید بدون لاک باشد؟ یا فقط بدون لاک بودن ناخن انگشت کوچک پا صحیح است و برای وضو و نماز کفایت می‌کند؟

جواب: ناخن کوچک پا به تنهایی کفایت نمی‌کند ولی سایر انگشتان به تنهایی کافی است

دوستان خواهشن بحث نکنید. خود مراجع هم نظرات متفاوتی دارن در مورد هر موضوعی. پس بهتره هر عزیزی طبق فت ...

به قول یکی مهم قلب پاک😊

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه