1232
1226
عنوان

نیلای: بی نمازا با نمازا بیاین😅

36779 بازدید | 1724 پست

عاقا اول کدومتون مث من نماز نمیخونین😶؟!!

عایا دوست دارین بخونین؟!😪   عایا مث من حوصلتون نمیشه ک حسش درونتون نیس😣

خب شمایی که نماز میخونین به ما کمک کنین بتونیم نماز خوندن و شروع کنیم باز

عاقا من از بس نخوندم😬یادم رفته

خیلی دوست دارم بخونما ولی اصلا حوصله ندارم و کلافم ولی یه وقتایی که ‌(یعنی همون چند سال یبارکه میخونم😅خیلی آروم میشم) خیلی دوس دارما

ولی نمیشه بیاین بگین چیکار کنم من😩

یا ایهالمسلمین و المسلمات کمکم کنید نماز بخونم😇

دعوا نکنین انگیزه بدین 

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از عاخای ترامپ خواهشمندیم عیدفطر دعوت به جنگمون کنن🙄فطریمون بیفته گردنش😐عامو الان وضعیت تو#شیراز😜 جوریه که ای به درختوی توت🍇😋 یه لقت بزنی چارتو آدم با چک و چیل توتی میوفتن پویین😬😂لطفن به راه های ارتباط هم به خدا دست نزنید بذارین هر کس به شیوه خودش به خدا وصل باشه🙏 انسانیت و وجدان خدای من است💫من یک حامی اهدای عضو هستم 8=1🖐️اهدای عضو اهدای زندگیست..🌱تیکر به وقت زایمان ننم 😁 خوش بحال ننم که دختر گلش منم😬 حامی حیوانات

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

من نخوندم  نمیخونم برا خوندنشم قصدی ندارم 😞

سیاهی تموم تموم شد به قیمت ناقابل جون و جنون و جوونیه ی دسته... به دست اونکه اون بالا،فرمون به دسته...زیر پاش و ندید... چطوری؟؟؟اونکه لگد کرد یک بهاره تکرار ناپذیره این نسله... 😔 چرا منتظر افتابی؟تو خودت چشمه نوری😉
1156

من نمیخونم خدا نمیخواد :/

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

من کاهلی میکنم یه روز میخونم یه روز یا یادم میره یا تنبلی میکنم😣😣😣😣

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 دخترکم❤درسته ناخواسته اومدی😔اما خوش اومدی❤خداجونم🙏تو هوای پسرکمو داشته باش،نکنه اذیت بشه😢هنوز خیلی کوچیکه😞
من تا اخرای بارداریم خوابیده میخوندما ولی بعد نخوندم الان ک بچم یه سالشه تصمیم گرفتم دوباره بخونم&nb ...

انگیزه میخواد ی حسی تو درونم میگه بی خیال ولی قلبم میگه چرا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از عاخای ترامپ خواهشمندیم عیدفطر دعوت به جنگمون کنن🙄فطریمون بیفته گردنش😐عامو الان وضعیت تو#شیراز😜 جوریه که ای به درختوی توت🍇😋 یه لقت بزنی چارتو آدم با چک و چیل توتی میوفتن پویین😬😂لطفن به راه های ارتباط هم به خدا دست نزنید بذارین هر کس به شیوه خودش به خدا وصل باشه🙏 انسانیت و وجدان خدای من است💫من یک حامی اهدای عضو هستم 8=1🖐️اهدای عضو اهدای زندگیست..🌱تیکر به وقت زایمان ننم 😁 خوش بحال ننم که دختر گلش منم😬 حامی حیوانات
1233

منم3روزه شروع کردم

تا شروع میکنم به خوندن2روز بعد پری میشم فک کنم خدا هم راضی نیست میگه نخون خسته میشی😆

شنیدم اگه 40روز بخونی عادت میکنی

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میتونین برای تبدیل عکسهای خونگی به اتلیه ای به پیج اینستام مراجعه کنین akasy.dar.khaneh
1167
من کاهلی میکنم یه روز میخونم یه روز یا یادم میره یا تنبلی میکنم😣😣😣😣

باز تو خوبی 

بعد من اصلا نمیتونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من درو برم ادما متظاهر که فقط بخاطر چشم بقیه نماز میخونم خیلی دیدم من خودم قبلا نمازمیخوندم واسه دل خودم بود ولی اینا چون نمیدیدن فک میکردن نمیخونم توهر جمعی داد میزنن فلانی نمازتو بخون یا کتاب راجع به نماز میدن بهت هی متلک که نماز نمیخونی یه جورایی زده شدم نمیدونمم چرا ادمیم که یکی بهم بگه یه کارو بکن لج میکنم انجام نمیدم

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از روییدن خار سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد بدین بالانشینی ها  
از شما شیرازی ها انتظاری نیست....😁😂😉

😂😂😂😂😂خوب بود👍👍

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
1220