2733
2734

ایشالا سالم باشه؟ ازش نمونه برداری کردن داریم میمیریم از نگرانی 😕

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
انشالله سالم وسلامته چی شده نمونه برداری برای چی؟؟

پهلو درد داشت از معده و روده نمونه برداری کردن 

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاءالله سالم باشه عزیزم 

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2731
انشاله به حق همین تولد حضرت علی اکبر که امشب تولدشه خبرخوبی بشنوید

اتفاقا فردا معلوم میشه ایشالا ک دل شاد بشیم

عزیزم نگران نباش انشالله چیزی نیست خاله ی همسر منم اونطوری بود نمونه برداشتن با کلونوسکوپی هیچی نبود سالم بود

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
2738
عزیزم نگران نباش انشالله چیزی نیست خاله ی همسر منم اونطوری بود نمونه برداشتن با کلونوسکوپی هیچی نبود ...

خدا رو شکر ایشالا خدا ب بچه هاش رحم کنه و اینم چیزیش نباشه