2733
2734
عنوان

علت پرش و لرزش همزمان هر دو دست و پاي نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 24737 بازدید | 44 پست
الان سرچ کردم این تاپیک اومد خیلی ناراحتم بچم چهارماهشه ولی پرش دست و پاش توی خواب کمتر نشده دستاش ...

ببخشید عزیزم

دختر منم از ۱۰ روزگی همین مشکل و داره

چند جا بردم دکتر میگن طبیعیه

الان ۴۰ روزشه و همچنان هست

زندگی برام سیاه و تار شده

خواستم ببینم برای شما حل شده خداروشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دختر من اینقدر دست و پاهاش میگرید که خوابش عمیق نمیشد... بردم دکتر گفت طبیعیه باید قنداقش کنی.. منم تا گنج وقت خواب می‌بستم اما اصولی که به پاهاش فشار نیاد... چون کولیک شدید داشت در شم کمتر میشد... واکش نوزاد به صداهای محیطی و اینکه همیشه اطرافش بسته بودی باعث این لرزشاس... قنداق حس رحم رو تداعی میکنه آروم میشه به امید خدا... نگران نباش عزیزدلم

2728
ببخشید عزیزم دختر منم از ۱۰ روزگی همین مشکل و داره چند جا بردم دکتر میگن طبیعیه الان ۴۰ روزشه و ه ...

سلام عزيزم پسر منم همينطوري بود چندتا دكتر خيلي معروف بردم گفتن تا قبل ٦ ماهگي طبيعيه، پسر من دست و پاش با هم تكون مي خورد چند دقيقه اي مثل حالت پرش كوچيك و من از ترسم از خواب بيدارش مي كردم و شير ميدادم، شايد باوراون نشه ولي من ٤٠ روز خون گريه مي كردم اصلا از نوزاديش هيچي نفهميدم، ولي خداروشكر بعد ٤٠ روز يهو قطع شد، شما هم نگران نباشيد

2738
آفرین  کاملا درسته نوزاد من ۱۰ روزگی همینطور تشنج کرد یعنی با پریدن دستش  یکی دو دفعه ن ...

سلام خانمی شما هنوز تو سایت هستید؟ تشنج چطوریه؟‌ حرکاتش منظمه؟ مادرزادیه؟ در چه صورتی بریم دکتر؟

سلام خانمی شما هنوز تو سایت هستید؟ تشنج چطوریه؟‌ حرکاتش منظمه؟ مادرزادیه؟ در چه صورتی بریم دکتر؟

سلام خانم خوبین؟ تو سایت هستین؟ لطفا جوابمو بدین

برا شما تشنج بود؟ پسر منم پرش های دست و پا داره

2706