2737
2734

دوستان گلم من یه نگرانی دارم اونم اینکه بارداری اولم پسر بود که سونوی ان تی اش خوب بود ولی تو۱۸ هفتگی برای سونو انومالی گفتن مشکل کورپوس کالوزوم داره و بعداز ۲روز دوندگی از پزشکی قانونی سقط کردم و بعداز گذشت ۹ ماه الان ۳ماهه باردارم ۲قلو خداراشکر ان تی شون خوب بود و زیر عدد ۲ بود ازمایش دادم خیلی اضطراب دارم جوابش ۳روز دیگه میاد.خدا کنه خوب باشه .جوابش . تازه الان دراستانه ۱۳هفتگی هستم و ۵ هفته دیگه تا سونوی انومالی فرصت دارم که از این هدیه هایی که خدا بهم داده لذت ببرم که حس مادر بودنو تجربه داشته باشم و ... اصلا خیلی داغونم افسردگی گرفتم فکر کنم نمیدونم چجوری اروم بشم 

ببخشید اگه بد نوشتم اخه با اشک و گریه نوشتم نمیدونم اصلا جمله بندیام درست بودن یا نه ولی خیلییییی محتاج دعاتونم   

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینقد غصه نخور ایشالا سالمن 

منم این روزارو گذروندم انواع ازمایشو سونو امینوسنتز 

سعی کن بیخیال باشی سالمن حرص بخوری که بهشون لطمه میزنی دورازجونم موردی باشه که کاری نمیتونی کنی بسپاربه خدا 

بعدم بچه توبارداری وبعدش تا بزرگشه هرروز یه استرسی هس سعی کن ارام باشی

یه سوال.....تو سونوگرافی اول کورپوس کالوزوم رو چی گفته بود

گفته بود یه کیست وجود داره تو سرش بعداز بررسی های زیاد گفتن یه مقدار از مغزش یا پلی که بین دوتا نیمکره هست ساخته نشده و ...سونو رو ازم گرفتن ضمیمه پرونده اش کردن یادم نمیاد دقیق چی نوشته بودن 

...
2738
دارم میمیرم چی گفته بودن....من بچه م به دنیا اومده ۴ سالشه و  کورپوس کالوزوم رو گفتن نازکه.... ...

نمیخوام بترسونمت ولی گفته بودن اگه با این نقص به وجود بیاد و کورپوس کالوزوم تشکیل نشده باشه بعداز به دنیا امدنش سرو گردنش جون نمیگیره نهایتا مثل یه بچه معمولی باشه بعداز یه مدتی ...

بنظرم از من نخواه توضیح بدم 

...
دارم میمیرم چی گفته بودن....من بچه م به دنیا اومده ۴ سالشه و  کورپوس کالوزوم رو گفتن نازکه.... ...

عزیزم پسر شما مشکل حرکتی یا بینایی داره؟؟

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

نبودش رو نمیدونم....اما نازک بودنش اعصاب من و شوهرم رو حسابی بهم ریخته..........پسرم رشد تکاملیش دیره.....دیر حرف زد...دیر گردن گرفت....دیر چیزا تو ذهنش میره....تعادل نداره ...یهو میفته....پیش فعال شده....خلاصه سخته ببینی همه بچه ها از بچه ت جلوترن ...اما از تو نه.....😭😢😢😢😭اما بازم خدا رو شکر....سوار تاب و سرسره نمیشه..و غیره ...اما دکترش همش میگه خوب میشه....الان ۶ماهه زیر نظر پزشکه ...و بهتره ....نمیدونم برا دلداری میگه....ای کاش بچه ام بتونه بره مدرسه....دو تا کاردرمان میگفتن خوب میشه....یکی گفت اگه کاردرمانی ذهنیش نبری باید بره مدرسه استثنایی....من موندم....دکترش هم گفت حالا کو تا مدرسه خوب میشه....حالا اون هفته نوبت گرفتم....قضیه تو رو بهش میگم....ببینم برا دلداری گفته....اما خدایش تا زیر نظر دکتر رفته ۴تا شعر رو قسمتها دومش رو میگه....نمیدونم ...حالا باید از دکترش بپرسم

نبودش رو نمیدونم....اما نازک بودنش اعصاب من و شوهرم رو حسابی بهم ریخته..........پسرم رشد تکاملیش دیر ...

عزیزم توکلت به خدا

ولی هر چی بیشتر تحت نظر باشه قطعا بهتره

به نظر من برای ذهن و هوش هم ببرش

انشاءالله خوب بشه عزیزم

توکل به خدا

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2706