2410
2553
عنوان

پای پسرم😭بچه ها من چیکا کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 20 پست
ای بابا چقد بد نگران نباش ایشالله خوب میشه .میشه بگی کجا بود پشه نیشش زد کدوم شهر؟؟

جاده چالوس بودیم نیشش زد خودمون مشهدیم چن وقت پیشا هم دست داداشمو زده بود با فاصله دوبار داداشم بدا اولی رفت امپولشو زد خوب شد دومی حوصلش نمیکشید برا امپول نزدیک هشت ماه بعد اون یکی دیگشم خوب شد ولی بدای پسرم امپول زدیم خوب نشد الانم دوسالو نیم میگذره 😢 بعضی وقت گیر میکنه به جایی یا اسباب بازیش میخوره خونریزی میکنه دردش میاد !

بیشتر وقتا هم با بچه خواهرم دعوامیکنن این فقط جیغ میزنه پام زخمه بهم دس نزن

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
جاده چالوس بودیم نیشش زد خودمون مشهدیم چن وقت پیشا هم دست داداشمو زده بود با فاصله دوبار داداشم بدا ...

ای وای دلم کباب شد گناه داره بچه کاش زود خوب بشه

😍عاشقتم که😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وای دلم کباب شد گناه داره بچه کاش زود خوب بشه

نمیدونم چاره اش چیه😢

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
2456

راهت به تهران نمیخوره 

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
عزیزم برو مرکز بهداشت شهرستان محل سکونتتون، اونا راهنماییت میکنن به واحد سالک و اونجا اقدامات کامل ر ...

رفتم عزیزم راهش امپوله که بدن پسر من قبولش نمیکنه