2733
2734
عنوان

پای پسرم😭بچه ها من چیکا کنم

298 بازدید | 20 پست

پسرمو وقتی یکسالش بود رفتیم مسافرت پشه سالک سه جای دوتا پاشو زد ما بعد چن ماه متوجه چرا این جوشای کوچولو نمیره که رفتیم دکتر ازمایش گفت سالکه ماهم رفتیم ده هفته هفته ایی یه بار به محل زخم امپول زدیم خانه بهداشت ولی بعد یه مدت دیدم پسرم ریزش مو داره که از استرس ترسه امپولابوده 😢 دکتر گفت امپول هارو قطع کنید..ولی هنوز پای پسرم بعد دوسال خوب نشده امروزم رفتیم دکتر طب سنتی همه امیدم اون بود اونم گف دارویی برای این زخم نیس امپولش هس که بدن پسرتون قبول نکرده  27تومنم پول ویزیت گرف که فقط اینو بگه عوضی نمیدونم چیکا کنم 😢تو رو خدا تجربه دارید بگید

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پیش یه متخصص پوست خوب رفتی؟؟

اره گفتن چاره اش همون امپولا بوده یا گفتن صبر کنید خودش خوب میشه دوره اش که بگذره ولی الان دوسالو نیمه اخه

تنهایی فقط صدسال  اولش سخته 🔴بابااااا من کاربر جدید نییییستم 😣 به دلیل مساعل امنیتی😎 قطع دسترسی شدن
2731
اره گفتن چاره اش همون امپولا بوده یا گفتن صبر کنید خودش خوب میشه دوره اش که بگذره ولی الان دوسالو نی ...

ای بابا چقد بد نگران نباش ایشالله خوب میشه .میشه بگی کجا بود پشه نیشش زد کدوم شهر؟؟

😍عاشقتم که😍
2738

چقدر ناراحت شدم عزیزم

اطلاعی ندارم از این پشه و درمانش و اینا

خدا کمکت کنه انشاالله خوب میشه

اگه اذیتش نمیکنه ناراحت نباش

بچه ها میگن دوره داره دیگه

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
2706