2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که کلاکمرم خیلی دردمیکنه

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2731
ترشح ک کلا دارم اما کمر درد اره حتی پامیشم میرم دستشویی بعد میشینم یکم کمرم درد میگیره

چرا اينطوريه ؟ از دكترتون پرسيدين ؟ خطرناكه؟

١٢/٧ صداي قلب ني ني 
من که کلاکمرم خیلی دردمیکنه

من استرس ميگيرم كمرم درد ميگيره اخه همراهش ترشح هم دارم ، دكتر گفته جفتم پايينه ولي استراحت مطلق نداد

١٢/٧ صداي قلب ني ني 
2738

من از هفته پنج تحت نظر دکترم. قرص هیوسین مخصوص کمردرد و دل درد بارداریا خیلی خوبه تا روری سه مرتبه میتونین استفاده کنید. حتما به دکترتون بگین واستون بنویسه 

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
من از هفته پنج تحت نظر دکترم. قرص هیوسین مخصوص کمردرد و دل درد بارداریا خیلی خوبه تا روری سه مرتبه م ...

منک ترجیح میدم تحمل کنم چون قرص اضافی حتی اگ دکترم بده بازم عوارض بدی داره واس بچه

تا میتونین خودتونو ب قرص نبندین

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
من از هفته پنج تحت نظر دکترم. قرص هیوسین مخصوص کمردرد و دل درد بارداریا خیلی خوبه تا روری سه مرتبه م ...

دردش زياد اذيتم نميكنه فقط استرس ميگيرم يك وقت خطرناك نباشه

١٢/٧ صداي قلب ني ني 
خداروشكر 😊 ربطي به جفت پايين نداره؟

ن منم جفتم پایین بود دوازده هفته اما در این حد کمر درد نداشتم الان اومده بالا بیشتر کمر درد دارم

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
ن منم جفتم پایین بود دوازده هفته اما در این حد کمر درد نداشتم الان اومده بالا بیشتر کمر درد دارم

چه باحال 😁 خدا كنه واسه منم زود بياد بالا

١٢/٧ صداي قلب ني ني 
منک ترجیح میدم تحمل کنم چون قرص اضافی حتی اگ دکترم بده بازم عوارض بدی داره واس بچه تا میتونین خودتو ...

دکتر من بسیار دکتر با تجربه و خوبیه اصلا ریسک نمیکنه. حتی به من گفته تا اخر سه ماه اول رابطه ممنوع انقدر خوب و بد توضیح میده خیلی مواظبه

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
2706