2737
2734
عنوان

عمل بینی😍

7734 بازدید | 85 پست

سلام دوستای گلم.من میخوام پیش دکتر روزی طلب همدان،دماغمو عمل کنم.نوبت مشاوره گرفتم،کسی میدونه دکتر بعداز چندوقت نوبت عمل بینی میدن؟؟

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم ولی بخوای فردا بهت ج میدم شوهر خواهرم تکنسین اتاق عمله دکتر روزی طلبه

وای عالیه😍ممنون میشم عزیزم اگه بپرسی🙏

خیلی بهتر از جنابی عمل میکنه طبیعی عمل میکنه 

آره شنیدم میگن دکتر جنابی دماغو خیلی تیز درمیاره،منم روزی طلبو انتخاب کردم.امیدوارم که خوب بشه😊

2738

عزیزم من الان پرسیدم گفت اگه عمل کنه چون گوشتی هارو عمل نمیکنه گفت هروقت وقت داد طولانی تر هز سه ماه بود اونجا شما نگو من وقتتو میندازم جلو 

اونجا اسم از اشنا بودن نیار دکتر خوشش نمیاد

هرچی ارزوی خوبه مال تو
عزیزم من الان پرسیدم گفت اگه عمل کنه چون گوشتی هارو عمل نمیکنه گفت هروقت وقت داد طولانی تر هز سه ماه ...

دست شما دردنکنه😍اره گفتن که دماغ گوشتی عمل نمیکنن.دماغ من استخونیه خداروشکر.فقط عزیزم،منظورت این بود که خیلی دیر وقت بدن سه ماهه؟؟؟بعد اینکه،شوهرخواهرتون که مارو نمیشناسن آخه

دست شما دردنکنه😍اره گفتن که دماغ گوشتی عمل نمیکنن.دماغ من استخونیه خداروشکر.فقط عزیزم،منظورت این بو ...

به خاطره همون کفتم اسم بده برو اگه وقتتو دیر داد بیا همین تاپیک ریپلای کن پیامتو دیدم بهت میگم چی کار کنی

هرچی ارزوی خوبه مال تو
به خاطره همون کفتم اسم بده برو اگه وقتتو دیر داد بیا همین تاپیک ریپلای کن پیامتو دیدم بهت میگم چی کا ...

آها،چشم.خیلی خیلی خیلی ممنونم ازت دوست خوبم❤

به خاطره همون کفتم اسم بده برو اگه وقتتو دیر داد بیا همین تاپیک ریپلای کن پیامتو دیدم بهت میگم چی کا ...

سلام عزیزم😍امروز رفتم پیش دکتر روزی طلب.خوشبختانه نوبت عملم افتاد۹مرداد.فقط یه مشکلی که دارم،اینه که من دوست ندارم طبیعی عمل شم.چون میدونم که تغییر نمیکنم.فقط بینیم دراز وصاف میشه.بنظرت چیکارکنم که دکتر دماغمو نیمه فانتزی عمل کنه؟؟

سلام عزیزم😍امروز رفتم پیش دکتر روزی طلب.خوشبختانه نوبت عملم افتاد۹مرداد.فقط یه مشکلی که دارم،اینه ک ...

سلام اگه فانتزی نیخوای باید بری جنابی ولی بینیتو خیلی کلیپسی میکنه و تیعه بینیت نازک میشه به حرفه دکترت گوش بدی بهتره چون تجربش زیاده مطمعن باش هم تغییر نیکنی و تیعه بینیتو نازک نمیکنه 

هرچی ارزوی خوبه مال تو
سلام اگه فانتزی نیخوای باید بری جنابی ولی بینیتو خیلی کلیپسی میکنه و تیعه بینیت نازک میشه به حرفه دک ...

راستش خودمم دیشب عکس بینی هایی که عمل شده بودنو نگا میکردم،از طبیعیا بیشتر خوشم اومد.ولی از این میترسم که بینیم نوکش تیز بشه واز روبه رو بینیم خیلی لاغر نشون داده بشه😥از الان استرس گرفتم بخدا😭تورو خدا دعاکنید عمل خوبی داشته باشم.خیلی نگرانم.

2706