2737
2734

چه ایده هایی دارید براش چطور تصورش میکنید...

مثلا من به این فکر میکنم که چرا باید اون همه غم رو تلقین کنم به بقیه در صورتی که با یه وصیت ساده میشه به همه گفت فاتحه نگیرید سیاه نپوشید اون همه خرج نکنید دورهم که جمع میشید به خاطرم حداقل یه آهنگ شاد بزارید...

یا نه مخالفید؟

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      

نه

مریض نیستم که به این چیزای منفی فکر کنم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

من اره دوست دارم کسی لباس سیاه نپوشه واسه مراسمم کسی عزادار نباشه بعد از نبودن من

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست دارم شلوغ باشه مراسمم

خدا رحمتم کنه😭

الفاتحه😢

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

وصیت میکنی دور هم جمع بشید اهنگ شاد بزارید ؟ خخخ خیلی بامزه میشه ولی انصافا سبک مراسم خارجی هارو خیلی میپسندم دور هم جمع میشن نوشیدنی میخورن و از خاطراتشون با فرد درگذشته میگن دیگه خودشونو تیکه پاره نمیکنن 

🌼 نگار خانومم 🌼 در تلاشم شاد و مثبت اندیش باشم یه خانوم فووول انرژی مثبت 🌹💓🌹

ميخوام ك كباب بدن چون خدابيامرز خيللللي كباب دوست داشت😢

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
2738
نه مریض نیستم که به این چیزای منفی فکر کنم

فکر کردن به چیزی که حتما اتفاق میوفته بیماریه به نظر شما؟

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
دوست دارم شلوغ باشه مراسمم خدا رحمتم کنه😭

من برعکس دوست ندارم کسی بزحمت بیافته😭حتی میتونن منو اتیشم بزنن بسوزونن بریزن دریا 😭

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2706