2726
عنوان

سوال دارم کیا قرص جلوگیری میخورن

169 بازدید | 10 پست

من بسته قرص دوروز پیش تموم منتظر پریود هستم .. امروز رابطه داشتم میترسم از باردار شدن  چه کنم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

نترس نمیشی.وفتی قرص تموم میشه امکان بارداری نیست

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چهار تا بچه دارین ؟😍

نه سه تا بعلاوه همسر جان

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
نترس نمیشی.وفتی قرص تموم میشه امکان بارداری نیست

واقعا ...بعدازظهر تا حالا اعصابم خرد شده

بچه ها من علایم تنبلی تخمدان دارم.بچه ندارم.دکتر گفت تا زمانی که قصد بارداری نداری قرص بخور که تخمدانت تقویت بشه.حالا قبلا یه قرصی میخوردم الان قرص جلوگیریمو عوض کرده

این ماه از بسته قبلی رو تموم کردم و چندروز دیگه قرص جدیدو شروع میکنم

حالا نمیدونم به فاصله یه هفته بخورم اینو یا باید همون روز اول تا پنجم پریودی شروع کنم

بچه ها من علایم تنبلی تخمدان دارم.بچه ندارم.دکتر گفت تا زمانی که قصد بارداری نداری قرص بخور که تخمدا ...

همون پنجم بخور