2733
2734
عنوان

مشاوره های طلاق

266 بازدید | 41 پست

امروز قرار بود مشاوره حقوقی برم و بد یه جلسه روان شناسی حالا رفتم مشاوره اقا بود من براش توضیح میدادم دلایلشو این اقام همش تبلیغ وکیل اشناشون میکرد اصلا براشون مهم نیست تو چه عذابی میکشی اومدی اونجا همشم از دهنش نه میومد تا حالا تو عمرم هیچ کس انقدر نا امیدم نکرده بود از زن بودنم متنفرم احساس میکنم حتی اگه بمیرم تا شوهرت طلاقت نده نمیتونی جدا بشی خیلی خستم از تنهای از نگاه های بقیه بهم از این که الا دقدقم باید امتحانات ترم باشه نه طلاقم مثلا میخوان باهات حرف بزن مشگلت حل کن ولی فقط دارن منبع در امد کسب میکنن دلم میخواد بمیرم تا از همه چی راهت بشم هوففف 

برا شادی روح پدرم صلوات بفرستین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم  چرا آنقدر ناراحتی  برای من بگو چی شده من پول نمی گیرم

هیچی کلا ناامیدم کرد گفت نمیتونی یه طرفه جدا بشی شوهرم که خبر ندارم ازش کلیم شلاق خورده که اصلا نمیاد طلاقم بده شیش سال علاف شدم

2728

عزیزم درکت میکنم من بارها اینجا دیدم تا یکی مشکل داره همه بهش میگن برو مشاوره , خواستم چنبار بگم که مشاوره ها این سالهی اخیر اونی نیستن که فک میکنید ولی چیزی نگفتم گفتم شاید برا اینا یه راهکارا خوبی بدن , ولی دقیقا اکثر مشاورا با توجه به استعداد و هوش پایینشون بهترین رشته ای که درامد زا میتونسته باشه براشون روانشناسی برای رسیدن به شغل مشاوره دیدن متاسفانه😔

الهی عزیزم من درکت میکنم منم تو فکر جداییم الان یه ماهو نیمه قهریم خیلی حس بدیه خیلییییییی

اخ اخ من این که نمیتونم جدا بشم خیلی ناراحتم شوهرمم که اصلا نیست نمیدونم چرا درک نمیکنن مشهدم که یه عالم قانون داره برا خودش

2738
عزیزم درکت میکنم من بارها اینجا دیدم تا یکی مشکل داره همه بهش میگن برو مشاوره , خواستم چنبار بگم که ...

بخدا کل حرفاش این بود شمارمو  بگیره همشم خیره بهم بدش بیا دفترم بدشم با اقای فلانی اشنات کنم میتونه طلاقت بگیره اخه من نمیفهمم مشاوره اقا چی از درد یه زن میفهمه اه اه خودمو کنترل کردم جلوش گریه نکنم 

بخدا کل حرفاش این بود شمارمو  بگیره همشم خیره بهم بدش بیا دفترم بدشم با اقای فلانی اشنات کنم می ...

تو روش ميگفتي من براي كار ديگه اي پيشتون اومدم

لطفا وظيفه خودتون رو انجام بديد

سخته ولي تو الان بايد خيلي قوي باشي عزيزم

البته من طی این سالهایی من درگیر مشاوره ها بودم نمیگم اصلا ندیدم مشاور خوب ولی باور کنید یک در صده&n ...

اره فقط پول میگیرن اینم که میرم دادگاه مجبور میکنه که برم همش چرت پرته

2706