2737
2734

بچه ها داغونم خیلی داغونم

چکار کنم 

وقتی زجر کشیدن مامانمو میبینم چه کاری از دستم بر میاد ؟؟؟وقتی میبینم داره اب میشه جلوم داره درد میکشه😢😢😢

چه نذری کنم چه دعا یی کنم 

توروخدا واسش دعا کنید 

خواهش میکنم 

دارم دق میکنم😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالله خدا خوبش کنه❤️🌹

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ایشالاخداشفاشون بده به حق امام زمان

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
چه بیماری داره

7 8 ساله فیبروم و پولیپ رحم داره و خونریزی دائم .هیچ خونی تو بدنش نمونده .هفته ای دوتا سرم اهن میزنه ولی باز رنگ به رخش نیست هموگلوبین و فاکتورای خونیش خیلی پایینه افت فشار پیدا میکنه که ممکنه خدایی نکرده رو کلیش اثر بذاره الانم کراتینش ازمایش داده بالا رفته که واسه کلیه اس .همش بخاطر کم خونی سردرد داره .نمیتونه رحمشو دربیاره چون چسبندگی رحم داره و ممکنه به مثانه اش اسیب بزنه در اوردن رحم 😢

2738
7 8 ساله فیبروم و پولیپ رحم داره و خونریزی دائم .هیچ خونی تو بدنش نمونده .هفته ای دوتا سرم اهن میزنه ...

آخیییی!عزیزم واقعا ناراحت شدم. ما 5 روز خونریزی داریم کلی دردسره. مادرت طفلک چی میکشه. انشاءالله راه درمانش زودتر پیدا بشه😔

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
7 8 ساله فیبروم و پولیپ رحم داره و خونریزی دائم .هیچ خونی تو بدنش نمونده .هفته ای دوتا سرم اهن میزنه ...

امپول بهش نزدن من ۴ ماه پشت سر هم خونریزی داشتم رفتم دکتر برام دو تا امپول نوشت که طی ۲۴ ساعت خونریزیم قطع کرد بعدشم ی دوره ال دی خوردم

نمیشه با هیستروسکوپی عمل کنه؟؟ آخه منم پلیپ رحم داشتم هیستروسکوپی کردم خوب شدم خداروشکر

چیه این ؟چندبار کورتاژ کرده ولی برگشته ،این همونه یا فرق میکنه؟

امپول بهش نزدن من ۴ ماه پشت سر هم خونریزی داشتم رفتم دکتر برام دو تا امپول نوشت که طی ۲۴ ساعت خونریز ...

چرا امپولم میزنه ولی اثرش مقطعیه .قطع میشه چندماه بعدش دوباره شروع میشه.خوده امپولم پوکی استخوان میاره 

2706