2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آموزش تحلیل تکنیکال بازارهای مالی (فارکس)‌ توسط مدرس با سابقه خانه سرمایه

با تدریس اصولی استاد ایمان  اختر با سابقه 18 ساله آموزش و تحلیلگر ارشد شرکت های بورسی، دارنده مدرک QAL  از انگلستان، فوق لیسانس اقتصاد و مدرک فنی و حرفه ای درآمد دلاری از فارکس خواهید داشت بازاری با ثبات و 24 ساعته که واریز و برداشت خود را از طریق ( web money) به آسانی انجام خواهید داد که بهترین گزینه برای سرمایه گزاری است که برای دستیابی به این هدف باید دانش و مهارت کافی داشته باشید که در این مسیر با برگزاری کارگاه های معامله گری و پشتیبانی رایگان همراه شما هستیم.

09383357239

آموزش های کلاسیک

آموزش خطوط حمایت و مقاومت

آموزش تحلیل هارمونیک

آموزش به سبک الیوت

کار با ابزارها و اندیکاتورها

رسیدن به پلن و سیستم های معاملاتی موفق

مدیریت اکانت

صفر تا صد آموزش در 15 جلسه ( یک جلسه 3 ساعته در هفته )

برگزاری آزمون  و ارائه مدرک از QAL انگلستان

قیمتی بسیار مناسب و در صورت عدم رضایت شما از جلسه اول آموزش هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد

سلام دوستان

من خانمی هستم با تحصیلات مرتبط (کارشناسی ارشد مدیریت Mba)

اگر خواستین می تونم خیلی خوب راهنماییتون کنم.

شماره مو میزارم خدمتتون

09372841280

روزگارتون به کام 

سلام به بورس به چشم پس انداز نگاه کرد ، نه اینکه منفی شد فکر کنیم ک دیگه بدبخت شدیم ، دو نماد خوب انتخاب کنید بگذارید باشه ، چه بازار منفی باشه چه مثبت ، یه صحبتی هم هست ک بیشتر اساتید بورسی میگن از پولی ک نیاز نداری استفاده کن ، در کنار بورس بازار رمز ارزها هم مد نظر نداشته باشید 

https://nobitex.ir/signup/?refcode=718757

دوستان این چه طرز راهنمایی کردنه؟اصلا کسی که یکم از بورس سردر بیاره میدونه که با 200تومن نمیشه سهامی خرید چون قانون بورس اینه که بالای 500هزار تومن سهمی بخری البته عرضه اولیه ها استثنا اند

بعد باید طرفی که صفر کیلومتره بدونه هر سهمی نخره ممکنه در اوج سوددهی بخره و بلافاصله به اصلاح و ضرر برسه

اخه یکم فکر کنید

درست راهنمایی کنین

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم