2737
2734
سلام کیمیا جان مثل اینکه شما واردین،من یه سوال داشتم کارگزاریم بانک صادراته میخوام عوض کنم چیکار بای ...

سلام عزیزم تاجایی ک میدونم برید،از کارگزاری دیگه کد بورسی بگیرید و از اون پس با پنل اونجا وارد شید،و خرید کنید نیاز نیست کار خاصی انجام بدید مشکلی پیش نمیاد اگرم پیش بیاد تغییر ناظر میدید برای سهمتون تو خود سایت

باز از کارگزاری هم میتونید سوال کنید

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم چه سوالی داری بگو دقیق توضیح بدم

کیمیا جان ، من میخوام با مبلغ زیادی ورود کنم به بورس ، ولی خودم چون اطلاعاتم زیاد نیست ، نیاز به مشاور و تحلیل گر خیلی مجرب و حرفه ای دارم ، کسی رو میشناسین ؟؟

ممنون ازت بابت زمانی که میگذاری  🙏💐

کیمیا جان ، من میخوام با مبلغ زیادی ورود کنم به بورس ، ولی خودم چون اطلاعاتم زیاد نیست ، نیاز به مشا ...

سلام عزیزم اگر بلد نیستید اصصصلا ورود نکنید با مبلغ بالا مگر مشاور مورد اعتماد و عالی یا سبدگردانی بدید ب کارگزاری اگه پولتون زیاده صندوقها هم بهترن.باز 

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2738
سلام خانومی بله من الان خرید و فروش میکنم اما با مبالغ کم  فعلا همینطوری ادامه میدم تا حرفه ای ...

سلام چطوری باید خرید سهام انجام داد... سایتش چیه چکار باید بکنیم

بسم الله الرحمن الرحیم....          🔴 گروه قرمز                                🔴  وزن شروع90 وزن هدف ۸۵ ... 🔴وزن هدف نهایی60  به امید الله             

دوستان گرامی سلام

در این روزهایی که به دلیل شیوع کرونا کسب و کار خیلی از ما راکد و تعطیل شده شاید فعالیت و کسب درآمد مجازی گزینه ی خوبی برای جبران ضرر های مادی ما باشه

فعالیت در بورس و ارز مجازی در این روزها گزینه مناسبی برای کسب درآمد هست

اگر بلد هستید تشریف بیارید این گروه و از تحلیل ها و راهنمایی هایی که برای رضای خدا به رایگان در اختیار شما قرار میگیره استفاده کنید

و اگر هم تابحال انجام ندادید توصیه من اینه بازم تشریف بیارید و آموزش ببینید تا راه بیوفتید

چون همه چی رایگان و برای رضای خدا در اختیار شما قرار میگیره

https://t.me/joinchat/A47_2R25-a6lYrON7XC0Gw

امير المؤمنين على بن ابيطالب عليه السّلام

زكوة العلم نشره

زکات دانش،نشر آن است.

گروه اموزش رایگان بورس👈 @boursbazarr  را در تلگرام جستجو کن 🔎 و یا این لینک را در محیط تلگرام کپی کن https://t.me/joinchat/A47_2R25-a6lYrON7XC0Gw

سلام من پکیجش دارم میفروشم اگه کسی خواست ۲۳۰ تومن 

مفاهیم اولیه 

آشنایی با سایت tsetmc

تابلوخوانی 

تحلیل تکنیکال 

تحلیل بنیادی 

فیلر نویسی

پرایس اکشن 

کندل شناسی 

اینا خلاصه ۳..۴ تا پکیجن که خودم خریدم آموزش صفر تا صد هستن 

بچها این سهامی که دولت میده وتا اخر اردیبهشت وقت داری و  حتی بدون کد بورسی هم میتونی بخری چیه؟ ایا خوبه؟ نظر شماها چیه

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
2706