2737
2734
بورس بازی پیچیده ایه  

بیشتر توضیح بده خب

کس دیگ انگار اطلاعاتی نداره😀

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بورس رو من‌مطالعه کردم ازش سهام خریدم ولی بورس ی دنیاییه باید توش باشی 

باید هر روز بری بشینی تو ساختمون بورس حافظ اونجا ک بشینی ی سریا تجربه کارو دارن با مطالعه اینترنت نمیشه موفق بود

و همیشه هم نمیشه برنده بود 

بورس سه مدل سرمایه گذاری داره 

کوتاه مدت ک بهشون میگن سفته باز و اکثرا زندگیشونو از دس دادن

میان مدت و بلند مدت ک ب اینا میگن سهامدار و ی سری سهامدارا هستن جا افتاده مولتی میلیاردر 

حتی چند وقت پیش ی دوستی پیشنهاد داد سهم بانک صادرات ۴۷ تومنی بخرم میدونستم میفهمه سهامدار موفقیه ولی نرفتم توش چون واقعا زمان بر تمام اخبارا و اتفاقات دنیا تاثیر داره رو قیمت

بورس رو من‌مطالعه کردم ازش سهام خریدم ولی بورس ی دنیاییه باید توش باشی  باید هر روز بری بشینی ...

و همون سهم آخرین باری ک من دیدم ۴ برابر شده بود ینی ۴۷ تومن میخریدی ۱۸۰ دستت می اومد الان

و همون سهم آخرین باری ک من دیدم ۴ برابر شده بود ینی ۴۷ تومن میخریدی ۱۸۰ دستت می اومد الان

ریسکش زیاده پس😀

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738
ریسکش واسه شما ک صفر کیلومتری ی کم زیاده کلی من ی دوتا راهکار بهتون میگم ک ریسکشو تا حدودی بیاره پای ...

استارتر خودش رف😁

بله بفرمایید گوش میدم

استارتر خودش رف😁 بله بفرمایید گوش میدم

پولتونو تو سه مرحله وارد بورس کنین و میانگین بگیرید

سه تا سهم مختلف بگیرین و سبد تشکیل بدین

از صنعتهای با قابلیت رشد و نقد شوندگی بالا خرید کنین

تحقیقات لازم رو انجان بدین

ارزش ذاتی سهم رو پیدا کنین

مدیر شرکت رو بشناسین

ورود شرکتهای با پشتوانه رو به سهم تشخیص بدین

صبوری کنین

وووو

پولتونو تو سه مرحله وارد بورس کنین و میانگین بگیرید سه تا سهم مختلف بگیرین و سبد تشکیل بدین از صنع ...

واقعا پیچیدس

2706