2737
2734
عنوان

باردارایی کا قندتون بالاس بیایین

134 بازدید | 22 پست

خانوما شما چیکار میکنید با قندتون 

من شدید هوس ماکارانی و سیب زمینی سرخ شده و الویه و بستنی کردم شدیییید 

الان دو ماهه لب نزدم به این چیزا خیلی سختمه 😢

🔵🔵🔵وزن اولیه 

الهی ،اخه میگن زن جامله هرچی خواست بایدبخوره،برومشاورتغذیه

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگفتم اصلا نخوری که خیلی کم مصرف کن

اخه نون و برنج میخورم مخصوصا برنج قندم خیلی میره بالا 

میگم دیگه این جیزا که خیلی واجب نیست نخورم 

ولی خیلی سخته خیلییی

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2728
الهی ،اخه میگن زن جامله هرچی خواست بایدبخوره،برومشاورتغذیه

تغذیه که نرفتم ولی دکتر زنان گفت خیلی رعایت کن ماهای بالاتر انسولینی نشی 

دیگه از ترسم دور این چیزا رو خط کشیدم 😢

🔵🔵🔵وزن اولیه 
اخه نون و برنج میخورم مخصوصا برنج قندم خیلی میره بالا  میگم دیگه این جیزا که خیلی واجب نیست نخ ...

اره سخته ولی استفاده کن پاستا و بعضی شیرینیجات برای بدن لازمه خوب

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
تغذیه که نرفتم ولی دکتر زنان گفت خیلی رعایت کن ماهای بالاتر انسولینی نشی  دیگه از ترسم دور این ...

الهی بگردم😭

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2738
ازمایش آخر ناشتا ۹۳ قند یک ساعته ۱۱۵  ولی وقتایی که شام برنجی میخورم ناشتام بالاتر میره با دست ...

ببین صبح ناشتا کدو سبز  ابشو بگیر بخور .حتما قندتو میاره پایین

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
عیبی نداره ماکارونی سبوس دار بگیر رنگ تیره برنج قهوه یی الان بری بیرون روی بعضی از خوراکی ها زده که ...

باید برم فروشگا ببینم چیا هست 

استراحتم هستم بیرونم نمیتونم برم 

یعنی کلکسیونی ام برا خودم🤣

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2706