2733
2734
عنوان

انجمن عاشقان یادگیری زبان انگلیسی

| مشاهده متن کامل بحث + 31310 بازدید | 245 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان عزیزی که بیصبرانه منتظر شروع پروسه خوندن زبان هستین از فردا خوندن جلد 1 کتاب four corner رو شروع میکنیم من برنامه خودم اینه که صبح ها بخونم چون اونموقع وقتم آزاده و هر دو روز یک درس از کتابرو تموم کنم که در واقع در یک ماه کل کتاب تموم بشه. و هر روز یک ساعتیرو قرار بزاریم و بیاییم برای تبادل نظر و بررسی پیشرفتها و رفع اشکال. فردا ساعت 10 شب میام اینجا و تو کلوب تا ببینیم روز اول چطور بوده. منتظرتون هستم دخترهای زرنگ.
هر کی درسشرو خوب بخونه بهش مهر آفرین میزنم تو دفترش: آفرین صدآفرین فرشته روی زمین
2738
ّانو جان منم دعوت کن
البته وقت نکردم کل 8 صفحه رو بخونم اگه خلاصه ای از نتیجه کارو رو بگی ممنون می شم
الهی!
به داده ات شکر و نداده ات شکر و به گرفته ات شکر...
که داده ات رحمت است و نداده ات حکمت است و گرفته ات امتحان است ...
when i was 13 , i went to english class for 2 years, then i tired and leaved english class , that time i chated

with english people on net, and i thoght i know english not bad.... but i leaved it too....,

then i didnt study english to now

لطفا غلط های نوشته بالای منو بهم بگین
انسانها تنبل نیستند بلکه فقط اهدافی رو انتخاب میکنند که هیچ اشتیاقی برای انجامش ندارند...
2706