2726
عنوان

انجمن عاشقان یادگیری زبان انگلیسی

| مشاهده متن کامل بحث + 31305 بازدید | 245 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعالان یادگیری زبان حالتون خوبه؟
نکته مهم درس 2 اعداد و نحوه نوشتن و تلفضشون بود.

11 = eleven
12 = twelve
13 = thirteen
14 = fourteen
15 = fifteen
16 = sixteen
17 = seventeen
18 = eighteen
19 = nineteen20 = twenty
21 = twenty-one
22 = twenty-two
23 = twenty-three
24 = twenty-four
25 = twenty-five
26 = twenty-six
27 = twenty-seven
28 = twenty-eight
29 = twenty-nine
30 = thirty
40 = forty
50 = fifty
60 = sixty
70 = seventy
80 = eighty
90 = ninety
100 = one hundred
101 = one hundred (and) one
102 = one hundred (and) two
110 = one hundred (and) ten
153 = one hundred (and) fifty-three
2728
سلام دوستان من تازه با تاپیکتون آشنا شدم وجالبه چند روز پیش خودم یه تاپیک زده بودم و راهنمایی می خواستم برای تهیه کتاب انگلیسی که فقط یک نفر راهنماییم کرد برم اینترچنج را بگیرم ولی امروز که تاپیک شما را دیدم خیلی خوشحال شدم لطفامن من هم به کلوپتون دعوت کنید گرچند از همتون عقب افتادم ولی سعی می کنم خودم را برسونم تصمیم گرفتم یک سال یا هر چه قدر که لازم باشه وقت بگذارم تا بتونم زبان انگلیسی را مثل خود آمریکاییها صحبت کنم چون یکی از آرزوهام اینه که یه روز برم آمریکا واگر نرفتم از انگلیسی یاد گرفتن ضرر نکردم با این امید که همتون به آرزوهاتون برسید من هم همینطور.
آیلین عزیز خوش اومدی خوشحالم که اینهمه ذوق داری ما زیاد جلو نیستیم درس 1و2 رو فقط خوندیم که خیلی سادست. از همراهیت با ما خوشحال میشیم البته الان فعلا فقط من و چیترا جان ظاهرا داریم میاییم اینجا مینویسیم از خونده هامون. من تو صفحه 8 لینک دانلود این کتابی که داریم میخونیم با همه فایلهای صوتی و تصویریش گذاشتم میتونی دانلود کنی و با ما همراه بشی. به امید اون روز بزرگ و موفقیت هممون و به افتخار همه عاشقان زبان هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا.
سلام من درس یک ودو را خواندم اولهاش خیلی پیش پا افتاده است حوصله آدم را سر می بره امیدوارم این شوق وذوقی که الان دارم تا آخر بمونه اگر روزی دوتا درس بخونیم شش روزه کتاب اولش تموم میشه
خیلی عالیه آیلین جان میدونی چیه من خیلی بد پیله میخونم همش میخوام تلفظهاش رو درست تلفظ کنم و ... اینم خوب نیست . یک درسرو 2 روزه بخونم هنر کردم راستی نرم افزارشم تو کامپیوترت نصب کن و تستهارو بزن خیلی جالبه و مفید. راستی امروز داشتم وبلاگترو میدیدم من عاشق موضوعات زنان هستم حتی مدتی تو فکر یک سایت بودم برای زنان موفق ایران، خوبه که همفکر هستیم. یکی از انگیزه های زبان خوندن هم علاقه شدید به رشته زنان هست که آرزومه یکروز بخونمش.
بچه ها میشه راجع به کتابایی که میخونید یه کم بگید ممنونم ... از کجا باید بخرمشون ؟ اگه نخوام برم انقلاب !! من کلاس زبان هم میرم ولی الان ازش خسته شدم ...لغتایی که اولا یاد میگرفتم همش یادم رفتهههههه .. میشه منو هم در جریان بزارید ؟ خیلی ممنونم
آوا جون خوش اومدی عزیزم هم میتونی کتابهارو بخری آنلاین و یا دانلود کنی. ضمنا برای شروع فقط جلد 1 رو بگیر تا زیاد هزینه نکنی. من که از روش این کتابها خیلی خوشم میاد حالا نمیدونم نظر شما چی باشه. میتونی قبل از خرید جلد 1 رو دانلود کنی ببینی بعد بخری ضمنا نرم افزار و فایلهای صوتی تصویریشم خیلی خوبن.
لینک خرید آنلاین از سایت انتشارات جنگل http://www.junglepub.org/elt/book.aspx?i=7289&c=4

لینک دانلود کتاب و فایلها
ن لینک سایتش
http://www.irlanguage.com/391/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-Four-Corners/

یکم برین پایین صفحه بعد از عکسها لینک دانلودهاش هست من دانلود کردم عالیههههههههههههههههههه.

دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز Four Corners 1 (حجم: 36 مگابایت)

دانلود فایل های صوتی کتاب دانش آموز Four Corners 1 (حجم: 182 مگابایت)

دانلود نرم افزار Four Corners 1 (حجم: 493 مگابایت)

دانلود فایل PDF کتاب تمرین Four Corners 1 (حجم: 17 مگابایت)

دانلود فایل های ویدویی Four Corners 1 (حجم: 412 مگابایت)

دانلود فایل PDF کتاب کار ویدو Four Corners 1 (حجم: 6 مگابایت)

دانلود فایل PDF کتاب معلم Four Corners 1 (حجم: 71 مگابایت)

دانلود فایل نرم افزار کتاب معلم Four Corners 1 (حجم: 44 مگابایت)

آوا جون البته به نظر من کتاب بگیری بهتره من خودم با کتاب راحتترم و برا ی تمرین هم کتاب کار و نرم افزار داره. من هم سطح بالایی ندارم ولی کمکی از دستم بربیاد خوشحال میشم برات انجام بدم عزیزم.
2706