2726
عنوان

انجمن عاشقان یادگیری زبان انگلیسی

| مشاهده متن کامل بحث + 31303 بازدید | 245 پست
بانو جان.تبریک موفق باشی.;مرسی از معرفی سایت .اگه با کسی که native هست صحبت کنم مفیده یا نه؟ی اقای جوونی میشناسم که تازه از امریکا اومده و قراره کلاس فری دیسکاشن بگذاره .میخوام اینم امتحان کنم شاید مفید باشه.در ضمن کتابهای اکسفورد ورد اسکیل هم در کنار کتابهای اصلی خیلی خوبن .

زبان ترکی هم نیمه کاره موند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره کنتیا جون زبان ترکی نیمه کاره موند البته من 30 تادرس نصرت را گوش کردم ولی فعلا چون دارم برای دکترا می خونم فرصت ندارم که انگلیسی وترکی را باهم جلو ببرم شاید بعد از امتحان دکترا اگر نی نی جدید بذاره واسه ترکی استانبولی هم کلاس برم چون موقع کلاس رفتن آدم مجبوره بخونه و هم این که اسپیکینگ با کلاس رفتن قوی میشه ما همینطوری که بخواهیم با هم صحبت کنیم چون اشتباهات هم را نمی تونیم تصحیح کنیم به اون صورت نمی تونه برامون مفید باشه ولی در مورد انگلیسی که گفتی نیتیو می شناسی به نظر من برو چون می تونه اشتباهاتت را تصحیح کنه.
مرسی ایلین جون.اگه کلاس اموزش ترکی استانبولی خوب به غیر کلاس یونس امره میشناسی لطفا به منم بگو.واقعا یاد گرفتن زبان بسیار وقت گیره و زمانبر.یکی یاد میگیری ی دیگه فراموش میکنی.واقعا افرین به اراده محکمت
2728
سلام دوستای خوبم
واقعا آفرین به ارادت آیلین من همش بهونه میارم و تنبلی میکنم.....
کنتیا جون منم فکر میکنم خیلی خوبه کلا من مدتی با یک شخص ایرانی انگلیسی حرف میزدم همشم غلط غلوط اما کلی بهم اعتماد بنفس داد اینکار حالا اون شخص که گفتی دیگه عالیه.
مامان علیرضا سایتش بین المللی و تمام زبانهای دنیارو شامل میشه از همه کشورها هم هست توش.
سلام دوستان به این انجمن حتما سر بزنید و عضو بشید و از امکاناتش استفاده کنید.

http://forum.kardoonline.com/

امیدوارم بدردتون بخوره.

موفق باشید.
ترجمه متون انگلیسی به فارسی faricharmed@gmail.com

عضو کلوب مترجمان نی نی سایت http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18292
سلام بچه ها من تازه اینجارو پیدا کردم
الان 4 ترمه میرم کلاس زبان و کتاب تاچستون که 4 جلد داره رو فعلا میخونیم
البته فعلا تو کتاب تاچستون 1 هستیم چون 12 درسه و هر ترم 3 درس میدن و ترم ها 1.5 ماهه
این ترم این کتابم تموم میشه
از ترم بعد تاچستون2
کتابهای دیگه ای هم کنارش داریم

در کل راضی هستم تو خونه اصلا اراده نداشتم
Lilypie Premature Baby tickers
2706