2410
2553
عنوان

انجمن عاشقان یادگیری زبان انگلیسی

| مشاهده متن کامل بحث + 31284 بازدید | 245 پست
سلام دوستای خوبم
آیلین عزیز من چند روز گرفتار بودم ولی به امید خدا دیگه دارم جدی میخونم منم تصمیمم در مورد آیلتس جدیه و حتی به معلم خصوصیم فکر میکنم. ممنون میشم کتابها و منابعی که مطالعه میکنی اینجا هم بگی ضمنا منم مدتیه تو فکر ترکیه هستم و تو همون سایت اپلای ابراد مطالب خوبی در موردش هست. خیلی خوبه از همراهی و ارداه شما منم انرژی میگیرم و سعی میکنم با هم پیش بریم من شدیدا نیاز به یک همراه دارم تو این زمینه که خداروشکر شما هستین.
شاگرد اول کتاب 1: آیلین جوووووووووووننننننننننن
در مورد سی دی های نصرت سوال شد .برای کسانی که هیچ آشنایی با زبان ندارند خیلی خوبه فقط باید صبر و حوصله داشته باشید .

یک کتاب پیدا کردم برای کسانی که زبان می خونن و می خوان لهجه شون خوب بشه کتاب خوبی و از پایه لهجه رو آموزش می ده

English pronunciation in use

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بانو جون انشاالله باهم بریم ترکیه بعد هم انشاالله آمریکا... هه هه هه خوب دیگه آرزو بر جوانان عیب نیست اگر خدا بخواد چرا نشه. بگذریم من کتاب اولم تموم شد رفتم کتاب دوم واین اولین باریه بعد از کنکور لیسانس وفوق لیسانس که من دارم رو یه چیزی جدی کار می کنم ولی میدونم اگر یه چیزی دوباره بشه مثل مسافرت یا مهمون از شهرستان دوباره از ریل خارج می شم برای همین دارم تخته گاز میرم.
در مورد ترکی استانبولی هم تاپیک زدم وهرچی می خونم اونجا معرفی می کنم
2720
ای بابا بانو جان کجا رفتی ازت خبری نیست من کتاب فور کورنرز 2 را هم تمام کردم با جعبه لایتنر هم دارم لغتهای آیلتس را حفظ می کنم کتاب یک آیلتس کمبریج را هم شروع کردم به خوندن ریدینگهاش تصمیم گرفتم مقاله بدم تو رشته خودم باید انگلیسیم راقوی کنم که بتونم از مقالات خارجی استفاده کنم دیروز شوهرم داشت در مورد ترکیه رفتن آیه یاس می خواند اولش خیلی اعصابم خورد شد ولی تصمیم گرفتم دیگه به هیچی توجه نکنم فقط به هدفم فکر کنم چند روز داریم میریم مسافرت کتاب فور کورنرز 3 را هم با خودم میبرم
سلام آیلین جان تبریک میگم بهت به خاطر این ارداه و پشتکارت راستش من مشکلاتی تو زندگیم دارم و مدتی حال خوبی نداشتم ولی خوشحالم که تو خوب پیش میری عزیزم. منم تو فکر کلاس و معلم هستم بلکه به زور اونها جلو برم بازهم اگر بتونم خودمرو جمع کنم شروع به خوندن کتابها میکنم حتما واقعا ممنون که منابع و کتابهایی که میخونی رو میزاری منتظر خبرهای خوب ازت هستم.
سلام دوست جونا منم کتاب فور کورنز 3 هستم البته کلاس میرم .همزمان WORD SKILL INTERMEDIATE ,TACTICS هم کار میکنیم .به این نتیجه رسیدم یادگیری زبان زمانبر هست.باید علاوه بر کلاس خود ادمم هم خیلی کار کنه.من از SPEAKING
ام راضی نیستم.ممکنه خیلی لغت بدونم ولی سرهم بندی کردنش طول میکشه.کسی این مشکل داره؟راه حلش چیه؟
2714
سلام دوستای جدید راستش بچه ها دیگه نیومدن اینجا بنویسن ولی من جدیدا به پیشنهاد خواهرم دی وی دی های
English Today را گرفتم و می بینم عالیهههههههههههه و خیلی ساده و خوب یاد میده خودشم فیلمه و آدم جذبش میشه .
همگی موفق باشید
بانو جان نبودی یه مدت تاپیک خوابید البته منم این سری خیلی مشکلات داشتم ولی خداراشکر الان برنامه ام منظم تر شده دو روز تو هفته میرم کلاس زبان نزدیک خونه مون کتابی که تدریس می کنن کتاب American English file هست که من اینتر مدییت قبول شدم جلد 3 کتاب را شروع کردیم کتابش مثل فور کورنرز چهار جلدیه کتاب خوبیه به هر حال حسنش اینه که تو کلاش اسپیکینگ آدم هم قوی می شه ولی تو خونه من اسپیکینگم اصلا تقویت نشد تو مصاحبه هم بهم گفتن معلومه لغت زیاد میئونی ولی نمی تونی استفاده کنی به هر حال شنبه اولین جلسه ام بود وچهارشنبه جلسه دومه اگر پیشرفتی داشتم باهاتون در میون میذارم
به به آیلین عزیز خوبی؟ منم نتونستم کتابهارو تموم کنم و دانشگاه قبول شدم یک گام به هدفم نزدیک شدم انگار.... منم به کلاس فکر میکنم ولی هنوز برنامه هام مشخص نیست بعد که مشخص شد میرم دنبالش.

کنتیا گلم حتما برای اسپیکینگ باید با کسی صحبت کنی من تو یک سایت زبان خارجی عضو بودم خوب بود میشد با اعضا صحبت کرد یا تایپ کرد خیلی اعتماد بنفس میده به آدئم. این سایتشه البته اینطور سایتها زیاده بگردی.
www.livemocha.com
2706